FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Nepatīkama pieredze ar pircēju

Sveikas, meitenes! Vēlos padalīties savā pieredzē un varbūt sagaidīt kādus padomus no jums.

Vakar kāds pircējs ar puiša vārdu interesējās par sieviešu džinsām. Profils bez bildes un bez sludinājumiem - tātad pilīgi anonīms pircējs ar segvārdu. Atbildēju vēstulei, prasīja sīkākus mērus biksēm, kurus arī nosūtīju, un rezultātā norunājam tikšanos šodien, lai piemērītu. Neiedziļinājos un bija vienalga par segvārdu - puisis vaio meitene, kāda starpība. Tātad šodien tikāmies, izrādījās vīrietis pēc 30 (itā kā tās bikses varēja arī derēt viņam, jo bija garš un tievs - vai mazums, kāda katram gaume), teica, ka neesot laika mērīt, bet bikses tomēr nopirka. Pēc tam jocīgi izteicās, kur mani varot sastapt pēc tam un ka man vēlāk piezvanīšot (?). Izvairīti teicu, ka esmu sastopama Rīgas centrā, un tā arī šķīrāmies.

Tad pēc vairākām stundām vakarā sāka nākt sms ar tekstiem pēc cik ilga laika mēs varētu tikties utt. Uz to neatbildēju, jo nezināju, kā to uztvert. Vēlāk zvanīja 2x, bet es necēlu. Tad atsūtīja sms, ka es esam sarunājuši, ka es bikses ņemšot atpakaļ (!), lai es esot godīga pārdevēja, kaut gan neko tādu es neteicu. Pēc tam sapratu, ka mājieni par vietu, kur es būtu sastopama un ka viņš man zvanīšot vēlāk laikam bija domāts, ka man tās bikses būs jāņem atpakaļ pēc tam.

Ko man darīt šajā situācijā? Vakars sabojāt ne pajokam vienas lupatas dēļ! Esmu godprātīgā pārdevēja, un līdz šim nav bijis nekādu problēmu ar meitenēm. Saku "meitenēm", jo šis gadījies pirmais puisis un ļoti dīvaina situācija. It kā no vienas puses varētu atvieglot viņa ciešanas un tikties, lai savāktu bikses(kuras no viņa es vairs nevēlos) un atdotu naudu (3.50ls) un mēs visi mierīgi dzīvotu tālāk (tikai es vairs vaigā skatīt viņu nevēlos, bet kaut kā jau izdomātu kas un kā). No otras puses man kā pārdevējai tas ir principa jautājums - es piedāvāju tikšanos, lai piemērītu, kuru viņš noraidīja, bet vēlāk cer, ka tērēšu atkal savu laiku, lai savāktu vienu drēbi. Neesmu veikals, kas atgriež naudu par preci 30 dienu laikā. Pat humpalās preci nepieņem atpakaļ.

Jebkurā gadījumā jūtos, ka būtu kādu piečakarējusi (kas patiesībā nav taisnība, jo pircējs veica savu izvēli un prece bija laba), no otras puses jūtos pati piečakarēta un vazāta aiz deguna. Pilnīgi bail iedomāties, kāds/kāda būs nākamā pircēja, ja cilvēkos valda tāda agresija.

Ko jūs iesakāt?

67 Atbildes

> fragolina

Iesmējos ne pa jokam par Tavu atgadījumu!Aci miedzošs

Man šķiet, ka tas ir kaut kāds savdabīgs fetišs tiem vīriešiem - pirmkārt jau satiek un komunicē ar meiteni, otrkārt iegūst kādu viņas mantu un tad iet mājās, fantazē un dara savas lietas.. Smejošs

Man līdzīgi ir bijis 1x - pārdevu mazlietotu krūšturi un satiekoties tam pakaļ atnāca onkulīts ap 50-55 gadiem. Smejošs Un no sarakstes man nebija nekādu aizdomu. Mazliet apstulbu, bet devu preci apskatīt kā parastam pircējam, nopirka un par pārējo man vienalga - lai jau cilveks izmanto kā un kur grib. Vakarā vēl saņēmu sms "Viegli nebija.. Bet man patika!" Jautājums, kas nebija viegli, joprojām ir atklāts - varbūt uz sevis aiztaisīt 34.izm. krūšturi? Smejošs

Pārējās reizes, kad raksta vīrieši - ignorēju, pat ja saka, ka pērk draudzenei. Man tas šķiet aizdomīgi un nav vēlēšanās iesaistīties tādās spēlītēs. Meitenes, cik tad bieži jūsu vīrieši pērk jums drēbes internetā? Smejošs Manējais to nedara un arī paziņu lokā meitenes internetā iepērkas pašas.

Godīgi sakot, arī daži labi meiteņu šortiņu un zeķīšu tirgotāji man uzticību nevieš. Aci miedzošs Kādas ir jūsu domas?

flinth -> Internetā ne, bet veikalā man klātneesot mierīgi var priekš manis sapirkties, un vienmēr viss der ideāli :D

Paziņas vienmēr šokā, kad uz jautājumu kur pirku šos džinsus uc, atbildu ka nezinu, jo vīrs nopircis :D

ARII MAN VAIRAAKARTIIGI IR BIJUSI PIRCEEJI VIIRIESI- NOPIRKA  KURPES . PEEC TAM SMS VAI NEVAR SAVU VELU VAI ZEKES PAARDOT.. VISLABAAKAIS NEATBILDEET NE UZ ZVANIEM , NE SMS- UN INTERESE VINAM ZUDIIS.

> cat`s clothes

Skatos, ka viss jau atrisinājies, bet šādā situācijā noteikti otreiz nesatiktos, labāk noziedotu bikses :), bet uzstājīgajam pircējam palūgtu atsūtīt rekvizītus, lai varu atgriezt naudu.

> fragolina

Jā, šis vispār ekselents eksemplārs, sākumā atstāj par sevi ''kapeikpi...'' iespadu un tad aicina uz tikšanos. Smejošs

Pilnīgi vēlme uzjautāt vai kafiju ņemt līdzi savējo, mazums tajā, viņa noskatītajā, kafeinīcā atlaides nedod? Smejošs

> Balts un pūkains

Smejošs

> flinth

sasmējos par onkulīti! bet smieklīgi jau patiesībā nav - nekad nezini, kas var būt otrā galā. pēc mana gadījuma arvien vairāk aizdomājos par to. lai veicas! :)

> Boy66

Pirms šī gadījuma man bija pilnīgi vienalga, kas ieradās pēc preces (daudzas reizes bijuši meiteņu draugi, vienreiz pat tēvs - apsardzes darbinieks :) ), bet tagad gan piedomāšu, kas man raksta. 

Par Tevi - jau reiz kaut kad redzēju Tavu profilu un atsauksmes - tā, ka nav tā, ka tagad puiši ir tabu šeit. Vienkārši, ja rakstīs anonīms cilvēks, padomāšu, vai ielaisties :)

ko te visi sacepušies.. būtu gribējis izvarot, jau sākumā būtu izvarojis. Cilvēks tiešām cerēja, ka varēs pamērīt bikses mājās vai paošņāt, kas nu kuram un pēc tam atdot atpakaļ. Vai arī draudzenei vajadzēja uz teātri uzvilkt bikses 2 stundām un vairs nav vajadzīgas. Neticu kaut kādām tādām muļķībām, ka nedrīkst tikties otru reizi, jo gaišas dienas laikā uz ielas kaut kāds mīkstais tevi savāks, jo ir maniaks. wtf. tad jau uz veikalu arī nevar iet, pa ceļam taču visi vīrieši var maniaki izrādīties..

21 - 30 no 67