FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Nepatīkama pieredze ar pircēju

Sveikas, meitenes! Vēlos padalīties savā pieredzē un varbūt sagaidīt kādus padomus no jums.

Vakar kāds pircējs ar puiša vārdu interesējās par sieviešu džinsām. Profils bez bildes un bez sludinājumiem - tātad pilīgi anonīms pircējs ar segvārdu. Atbildēju vēstulei, prasīja sīkākus mērus biksēm, kurus arī nosūtīju, un rezultātā norunājam tikšanos šodien, lai piemērītu. Neiedziļinājos un bija vienalga par segvārdu - puisis vaio meitene, kāda starpība. Tātad šodien tikāmies, izrādījās vīrietis pēc 30 (itā kā tās bikses varēja arī derēt viņam, jo bija garš un tievs - vai mazums, kāda katram gaume), teica, ka neesot laika mērīt, bet bikses tomēr nopirka. Pēc tam jocīgi izteicās, kur mani varot sastapt pēc tam un ka man vēlāk piezvanīšot (?). Izvairīti teicu, ka esmu sastopama Rīgas centrā, un tā arī šķīrāmies.

Tad pēc vairākām stundām vakarā sāka nākt sms ar tekstiem pēc cik ilga laika mēs varētu tikties utt. Uz to neatbildēju, jo nezināju, kā to uztvert. Vēlāk zvanīja 2x, bet es necēlu. Tad atsūtīja sms, ka es esam sarunājuši, ka es bikses ņemšot atpakaļ (!), lai es esot godīga pārdevēja, kaut gan neko tādu es neteicu. Pēc tam sapratu, ka mājieni par vietu, kur es būtu sastopama un ka viņš man zvanīšot vēlāk laikam bija domāts, ka man tās bikses būs jāņem atpakaļ pēc tam.

Ko man darīt šajā situācijā? Vakars sabojāt ne pajokam vienas lupatas dēļ! Esmu godprātīgā pārdevēja, un līdz šim nav bijis nekādu problēmu ar meitenēm. Saku "meitenēm", jo šis gadījies pirmais puisis un ļoti dīvaina situācija. It kā no vienas puses varētu atvieglot viņa ciešanas un tikties, lai savāktu bikses(kuras no viņa es vairs nevēlos) un atdotu naudu (3.50ls) un mēs visi mierīgi dzīvotu tālāk (tikai es vairs vaigā skatīt viņu nevēlos, bet kaut kā jau izdomātu kas un kā). No otras puses man kā pārdevējai tas ir principa jautājums - es piedāvāju tikšanos, lai piemērītu, kuru viņš noraidīja, bet vēlāk cer, ka tērēšu atkal savu laiku, lai savāktu vienu drēbi. Neesmu veikals, kas atgriež naudu par preci 30 dienu laikā. Pat humpalās preci nepieņem atpakaļ.

Jebkurā gadījumā jūtos, ka būtu kādu piečakarējusi (kas patiesībā nav taisnība, jo pircējs veica savu izvēli un prece bija laba), no otras puses jūtos pati piečakarēta un vazāta aiz deguna. Pilnīgi bail iedomāties, kāds/kāda būs nākamā pircēja, ja cilvēkos valda tāda agresija.

Ko jūs iesakāt?

67 Atbildes

Lasu un smejos :D atrunas atrunas..

es atkal pardevu korseti man ka virs islande nopirka ta staveja ar visu birku,pe dzemdibam palika par lielu.

ari rakstijas rakstijas,nemaz nenojautu,ka virietis ta ij,taka man bij bebis galigi mazins vins piebrauca lidz pat majam,ari ilgi petija no visam pusem un pajautaja vai tiesam tik leti?:D

beigas saka jautat kads man krutim izm u.tt,kp pati nenesaju u.tt,es nedaudz biju soka,uz ko atbildeju man nesaista tadas vesinjas :D sis tik turpinaja viru vaig iepricienat u.tt,un pajautaja vai zekes seksigas nepardodu:D beigas nopirka un aizbrauca,un tad visu dienu sutija sms,ka esot loti seksiga maaminja u.tt,vai negribot aizbraukt iezert kafiju u.tt visu laiku nonstopa visadas perversas sms,uzsko vsp nereageju,vinam apnika un beidza sutit:D jautri vnk...

> Boy66

Kādā sakarā bija tas "labāk nekaitināt?" Pilnīgi un galīgi nevietā! Katram ir robežas, vispār bezsakars nedaudz no tā visa!

> flinth

Tā sanāk! :D

Nē nu lai jau Kripatiņš (ja tas ir viņš) ošņā šo gaisu,galvenais lai netraucē citiem!

Nu kaut kā nesmuki jūs meitenes tagad darat. Visas uzklupāt uz vienu un ko gan viņam citu darīt kā atrunāties. 

Atradāt kādu, ko barā knābāt. Viņš taču nevienam neko sliktu nepateica, jūs jau tā it kā viņš būtu tas izvirtulis. 

Un uz Tavu pēdējo piebildi "netraucē citiem" vēlos teikt, ka šis lietotājs, speciāli dēļ manis gāja uz veikalu, pirka matu masku - piegādāja to pie manis darbā.  Lieli teikt, ka viņš par piegādi nepaņēma nevienu sanīmu, viņš man vēl kā dāvaniņu uzdāvināja grāmatu par kosmētiku. 

Pēc šši manas pieredzes ar šo lietotāju man tiešām sagriezās dūša lasot to cik jūs esat nejaukas pat īsti nezinot par ko runājat. 

Vai viņš nedzīvoja Skolas/Lāčplēša ielas tuvumā? Un vai viņam nebija tādi pagari mati astē saņemti? Ja tas, tad viņš tā dara, vispār patiešām pat velk sieviešu bikses, jo laikam domā, ka veikalos nevar dabūt tieviem un gariem vīriešiem drēbes.. :D 
Pēcāk arī man zvanīja un aicināja uz kafiju, sms sūtīja, lai gan redzēja, ka es ar zīdainīti. Es vienkārši neko vairāk neatbildēju, jo sapratu, ka viņš nenomierināsies, ja atbildēšu. Tagad miers. Laikam šādi iepazīstas un cer satikt savu īsto!?? :D

> Ieva

Neviens jau nesaka, ka cilvēks slikts, bet te jau tēma ievirzījās par vīriešu īpatnībām un dīvainiem hobijiem. Smejošs

> Lolas virtuālais skapis

Man viens garš un tievs pazīstamais arī velk sieviešu drēbes, jo viņam tiešām der labāk/vieglāk atrast, ko vēlas, bet normas robežās. Izskatās vēl joprojām pēc puiša un no malas nemaz nepateiksi, tā kā nav visi viena maisā metami ;D

Bet Kristapam gan interesēja drēbes, ko vīrietim mugurā galīgi nespētu iedomāties..

man gan ne no šīs mājaslapas, bet no citas pārdodamo lietu mājaslapas zvanīja arī vīrietis, kurš nu ļoti gribēja iegādāties sieviešu xs-s izmēra apakšbikses (jaunas, ar birku). Un prasīja, vai vīrietim derēs? Es tā kā nedaudz apstulbu, jo tomēr bija spilgti sarkanas ar baltām bantītēm sānos - nu bet ok, katram savas dīvainības. Bet tad pajautāja, vai viņš varēs piemērīt tās - pateicu, ka apakšveļu tomēr neļauju vilkt pirms pirkšanas. Pārējās drēbes mērāmas, bet ne apakšveļa.

> flinth

nerunāju par to, ka draugu aizsūta pakaļ precei, pabrīdinot pārdevēju [..] Bet tāda A-Z pirkšana, [..] Nu kaut kas taču tur nav normāli.

Kā jau teicu, ir bijusi arī a-z pirkšana, kad pats sameklēja to lietu, pats sarunāja un pats aizgāja pakaļ. Sagādāja man patīkamu pārsteigumu (it īpaši, ņemot vērā, ka viņam pat veikalā pie pārdevējjām nepatīk iet ko jautāt, kur nu vēl sazināties ar cilvēkiem, kas drēbes caur sludinājumiem pārdod).

Kas tur nenormāls?? Ka nopērk savai meitenei ko jauku, tas nenormāli? Tad arī, ja veikalā ietu pirkt dāvanai kādu drēbi, tad arī būtu nenormāli?

51 - 60 no 67