FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Neiekrītat uz šo..

Meitene Dorota atsaucās manam sludinājumam, ka meklēju dabīgās ādas jaku.. piedāvāja savu melno par 15ls.. viņas profilā jau bija šaubīga reputācija, ka mēdz neatbildēt, pazust vai ilgi sūtīt preci.., bet uzdrīkstējos. Teicu, ka drošības pēc sūtu pusi naudas, otru daļu, kad saņemšu. 

Dīvaini likās, ka pēkšņi šis sludinājums ar jaku parādījās pie izceltajiem,

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=116698&filter=myfavourites

lai gan bijām vienojušās, ka pērku un pārskaitījusi naudu, kā arī bildes, ko sūtīja uz e-pastu atšķīrās no sludinājuma, to gan pēcāk teica, ka tas tikai tā kā informatīvi. 

Šovakar saņēmu maisiņu ar jaku - pirmais, kas ir pats būtiskākais, jaka NAV ĀDAS, sludinājumā rakstīts, ka jauna, taču odere savēlusies un acīmredzami lietota, trešais tā nav ne tāda, kā sludinājumā, ne tāda kā e-pastā. 
Uzskatu, ka pamatā esmu piekrāpta, jo prece neatbilst ne pēc satura attēlotajai sludinājumā, kā arī tas, ka ir lietota un manāmi un būtiskākais nav ādas kāds bija mans galvenais lūgums! 

Vai Jūs, meitenes, domājat, ka viņa ir pēc visa šī ir pelnījusi otro daļu par preci??? 

p.s. bija pielikusi klāt dāvanu ar maiciņu, ne tas, ka nav mans stils, bet tas, ka tā manāmi smirdēja pēc humpalām - izmazgāt vismaz varēja.. 

p.p.s ar visu šo gribu teikt, ka, ja vēl kāda uzķeras uz šo ĀDAS JAKAS sludinājumu, nepērciet, jo nezināsiet, ko par saviem 15ls dabūsiet.. 

12 Atbildes

Baigi nesmuki no meitenes puses. Lūdz, lai atdot aizsūtīto daļu naudiņas un jaku atdod... Ja meitene nav ar mieru, loģiski, ka otru daļu naudas neatdod (!)  ... Prece ko pasūtīji un ko saņēmi tomēr atšķiras.. līdz ar to- lai atšķiras arī tās cena. :)

shito arī esmu redzējusi, ka raksta: jauna ādas jakas un cena ir tāda kā mākslīgās ādas jakai.. tāpēc uzreiz liekas aizdomīgi lēti.. Un kad paskatās sludinājumu tuvāk, tad saprotams, ka nav ādas jaka.
Nu, traki, meitenes ar to pasta sūtīšanu :/

Tā bilde tāda, ka saprast jau grūti - āda vai nav, bet uz tausti momentā pateicu un arī iekšējā kabatiņā paurķējoties varēja atrast stūrīti, kur nav piešūts - redzams, ka nav āda! Tāpēc arī labi, ka atsūtīja bildes, bet šā vai tā.. ne tā jaka, ne tās bildes, ne tas, ko solīja. :(

Labots 16.10.2013 22:49

Tieši tas man krīt uz nerviem, ka virsrakstā raksta "ādas jaka", bet sludinājumā, ka mākslīgā āda. Jeb to noskaidro tikai sarakstē. Tev vajadzēja ņemt no manis- manējā vismaz ir dabigās ādas, kas ir norādīts arī iekškabatas birkā! Vēsais

Neuzskatu, ka būtu kkas jaamaksaa vēl klaat, jo skaities apkraapta. Cūciski no meitenes puses, bet arī pati nevaru neko labu par viņu pateikt, cik man ir rakstījusi. :)

> raiba saule

es pamanīju Tavu piedāvājumu, kad bija jau par vēlu.. :(

Jauna mākslīgas ādas jaka nemaksā 15 eur,proti dārgāk,bet kur nu vēl jauna un dabīga 15 eur:))

Nesmuki gan.Bet nu gan es neiedomātos cerēt,ka par nieka 15Euro var dabūt Jaunu ādas jaku,kur nu tādas greznības...

Man stāv sludinājumā pilnīgi jauna ādas jaka,ieliku smieklīgu cenu,jo stils tāds roķīgs,ne visām patīk.

ka un kapec sis vecais temats atkal uzcelts augsa???:D 

Dress VIP - sis ir atverskapi, cilveki seit pardot pat jaunus brendus pa kapeikam, vajag tikai uzkert momentu un var nokert kautko labu un letu! 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

ka un kapec sis vecais temats atkal uzcelts augsa???:D 

Dress VIP - sis ir atverskapi, cilveki seit pardot pat jaunus brendus pa kapeikam, vajag tikai uzkert momentu un var nokert kautko labu un letu! 

Reita ievēroju to, ka neviens viņus neceļ, sistēmā viņi uzrādās kā pirmie, kaut kāda kļūda portālam. Un kā jau vienmēr neviens tos datumus īsti neskatās un tik raksta.

1 - 10 no 12

Tēma slēgta