FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Aptauja bakalaura darbam

Esmu psiholoģijas 4. kursa studente. Būšu ļoti pateicīga, ja aizpildīsiet manu anketu.

https://docs.google.com/forms/d/1Rz3-Z0eBVPliPE2nBzZcwhhIqWadLSfh-tLWxG25HD0/viewform

4 Atbildes

Aizpildīju.

Aizpildīju.

aizpildiju

Aizpildīju, bet no anketas, manuprat, ir ļoti grūti izdarīt kadus secinajums. Jo ja cilvēks jūtas slikti, nomakts, utml. nenozimē, ka viņam ir kaut kadas psiholoģiskas dabas problēmas, mazvērtības kompleksi utml. Es bieži (arī apkartējiem dzirdot ) uzdodu jautajumu, kapēc tas notiek ar mani? Ko esmu izdarījusi vai ka es tagad gribētu būt mirusi labak - tas uzreiz nenozimē, ka man ir kads mazvērtības komplekss vai esmu depresija, kas pēc atbildēm ta ari varetu likties, bet isteniba ir bijusi 2 loti smagi notikumi pēdēja pusgada laika, un logiski, ka gan tiek pardzivots vairak gan ari mazak prieka dzīvē. Bet vai tas nozīmē, ka man depresija? Nē! 

Tapec man pietruka ta viena jautajuma - vai ir bjis kaut kads smags pardzivojums, zaudejums vai kuat kas uz to pusi, jo ja kadai dalai ari tgd ta ir bijis, un atbildejusi ir godigi tad secinajums izdarit no ta visa bus loti gruti vai ari bus loti neprecizi.

1 - 4 no 4