FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Omniva neizdrukā adrešu karti

Sveikas!

Šodien vēlējos nosūtīt sūtījumu, izmantojot Omnivas pakomātus. Piegāju, samaksāju ar karti uz vietas, kaut kāda skaņa no sistēmas bija, bet adrešu karte nekur neizprintējās, man izmeta tikai čeku, kas apstiprina kartes maksājumu. Zvanīju uz klientu tālruni un man teica, lai vienkārši lieku sūtījumu plauktiņā, neko neskenējot. Tā arī izdarīju, bet joprojām nesaprotu, vai tad tā var darīt? Uz kastes nekur nebija nevienas adreses, kā kurjers zinās, uz kurieni sūtīt? Tas kaut kur sistēmā parādās vai arī viņš pats uzlīmē šo uzlīmi? Varbūt kādai ir līdzīga pieredze? 

22 Atbildes

paka aizies ar bez adrešu kartes ;)

Sveika. Man bija tieši tāpat.   Juglas centra omnivas pakomāts. To adrešu  karti izmeta man pēctam,kad durtiņas jau bija ciet...

Visi dati saglabajas Omnivas datoraa  

> Kaķzaķis

Sveika. Man bija tieši tāpat.   Juglas centra omnivas pakomāts. To adrešu  karti izmeta man pēctam,kad durtiņas jau bija ciet...

Un sūtījums pēc tam nonāca pie adresāta?

> Kaķzaķis

Un sūtījums pēc tam nonāca pie adresāta?

Nonāca. vairākas pakas izsūtīju bez tās uuzlīmes!

Man arī tā ir gadījies,kad vēl nebija skenēšanas sistēma :) Omnivas aparātā saglabājas dati :) Kurjers pēc tam izprintē un uzlimē to uzlīmi :)

Tādēļ es vienmēr pati ar roku uzrakstu omnivas adresi un saņēmēja teledona nr un pieskočoju pie paciņas :) tā teikt ja nu kas :)

Paldies! Tad satraukumam nav pamata! :)

regulaari neizdrukaa ne chekus ,ne uzliimes,vienmeer ir aizgaajis

Ar Omnivu pāris reizes bija  ārprāts.   Ekrāns darbojas grūti bet sanac ievadīt . Apmaksaju un izrodās ka papīra nav un viņš nekas neizdruka. Zvanīju klientu apkalpošanaI un man pateica ka viss ir ok var bez adrešu kartes. Tīko pabeidzu runāt ekrāns noslēdzies. Zvanīju atkal  un vajadzēja ievadīt štrih kodu kuru viņa teica, tas bija grūti tāpēc ka ekrāns slikti reaģē....Bet nekas, viss sanāc, bet bija nepatīkami.  Pēc nedēļas atkal gribēju aizsūtīt tur, bet viņš atkal tas pats sabojāts. Otra slikta pieredze bija , kad apmaksāt bija neiespējams... bet tā ir labāk nekā apmaksāt un viss noliedzējies

1 - 10 no 22