FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Omniva neizdrukā adrešu karti

Sveikas!

Šodien vēlējos nosūtīt sūtījumu, izmantojot Omnivas pakomātus. Piegāju, samaksāju ar karti uz vietas, kaut kāda skaņa no sistēmas bija, bet adrešu karte nekur neizprintējās, man izmeta tikai čeku, kas apstiprina kartes maksājumu. Zvanīju uz klientu tālruni un man teica, lai vienkārši lieku sūtījumu plauktiņā, neko neskenējot. Tā arī izdarīju, bet joprojām nesaprotu, vai tad tā var darīt? Uz kastes nekur nebija nevienas adreses, kā kurjers zinās, uz kurieni sūtīt? Tas kaut kur sistēmā parādās vai arī viņš pats uzlīmē šo uzlīmi? Varbūt kādai ir līdzīga pieredze? 

22 Atbildes

Man tieši tādā veidā paka pazuda . Uzlīme netika izdrukāta , zvanīju , man teica, lai lieku iekšā. Rezultātā paka pazuda , dabūju rakstīt iesniegumu un gaidīt apmēram mēnesi. Un tas pilnīgi neko nedod, ka bija uzlīmēta lapiņa ar galapunktu un tel.numuru.
Lai viņi saka ko grib, nemūžam vairs nesūtīšu paku bez uzlīmes. Daudziem paveicas, bet tā ir laimes spēle.

Taapeec es vienmeer pati adreses uz paciņas rakstu un aizies pie saņeemeeja!

MĀRA, kad mana paciņa pazuda, tur bija ar roku uzrakstīts. Operatore man skaidri pateica, ka šīm lapiņām nav pilnīgi nekādas nozīmes , viņi tās nelasa. Tikai skenē kodus.

Omnivu izmantoju 3 gadus un nekad neesmu līmējusi tās uzlīmes. Paciņa vienmēr nonāca galamērķī.Aci miedzošs

> Kaķzaķis

Sveika. Man bija tieši tāpat.   Juglas centra omnivas pakomāts. To adrešu  karti izmeta man pēctam,kad durtiņas jau bija ciet...

Ja neskenē, tad kā atverās durtiņas? Vai tad neatverās uz noskenējuma pamata?

> Laura Šeila

> Kaķzaķis

Sveika. Man bija tieši tāpat.   Juglas centra omnivas pakomāts. To adrešu  karti izmeta man pēctam,kad durtiņas jau bija ciet...

Ja neskenē, tad kā atverās durtiņas? Vai tad neatverās uz noskenējuma pamata?

Uz ekrāna prasa noskenēt kodu, bet blakus ir poga atvērt durtiņas. Poga strādā arī bez skenēšanas.

Valmiera tas pats joks ar"Omnivu"....

Un vēl izdrukājot uzlīmi, iesaku paskatīties, kas tur virsū sadrukāts. Man ir vairākas reizes bijis, ka tiek izdrukāta uzlīme ar pavisam citu adresi, nekā esmu ievadījusi. Tādos gadījumos arī virsū nelīmēju, jo labāk bez uzlīmes, nekā ar pilnīgi citu pilsētu, nekā man vajag. Vienmēr ir aizgājis, kur vajag, kaut gan ir iekšā nemiers līdz brīdim, kamēr saņēmējs paziņo, ka paka saņemta.

Man arī tā bijis.Pieļauju iespēju ka pakomātā beigušās uzlīmes un tādēl neizdrukā.

Valmiera kurjers tads nervozs,redz ka stav blakus ar pacinu ko vajag nosutit,triec prom,tadel ar pakomatiem vispar nesutu tikai ar pastu.Tur mani neviens prom nedzen.Smejošs

11 - 20 no 22