Garās zeķes ar lipekļiem

Sveikas, meitenea!

Lūdzu, padalieties pieredzē par garajām zeķēm - tuvojas pasākums, izlēmu, ka vēlos vilkt nevis zeķu bikses, bet garās zeķes, lai zem kleitas neredz, šodien nopirku, bet tagad skatos šaubos par to, vai tiešām viņas turas uz tiem lipekļiem?

Man tiešām bail ,ka dejojot manas zeķes sāks dejot savu deju! :D


10 Atbildes

Hey. Garās zeķes ir mana ikdiena, es ceru, ka runā par plānajām. :d

Velku gan zem biksem, gan šortiem, svarkiem un kleitām, Man ir ērti un lejā arī nešļuk ja ir īstais izmērs protams :D


Sveika!

Viņas turaas labi. :) Ja ir īstais izmērs un nav izmēru par mazu. 

Es parasti velku zeķubikses, bet šīs velku uz dažaam kleitaam. Arī uz tualeti ejot ir ērtaak Smejošs


Iesaku paeksperimentēt ar dažādu firmu un izmēru zeķēm. Man ir gadījies, ka piepeši sāk šļukt nost, kaut gan izmērs teorētiski bija pareizais. Un tad nav īsti, kur sprukt.

"Lipekļa" kvalitāte ir atkarīga no firmas. Man ir bijušas tādas, kas super turās...un arī tādas, kas šļūk nost jau uzreiz...vienreiz pat uz ielas šļuka nost, nezināju kā īsti iziet no situācijas, jo man bija svārki un zeķes totāli slīdēja nost :D ...pareizais izmērs- tas pats par sevi saprotams. Konkrētas firmas es nepateikšu, jo neatceros, reti pērku.


Tad jau man ir laimējis vienmēr nopirkt taadas, kas nešļūc nost :D Rimi variants laikam :)) Iepakojums balts ar rozaa :))


Eh, meitenes, laikam būs jāpamēģina pastaigāt pa māju un saprast, kā manējās turas, lai tiešām nesanāk joki :D


Pārsvarā jau turās tik var gadīties, ka pēc vairākām valkāšanas reizēm tomēr izstaipās vai nelīp tik labi, bet pirmās dažas tiešām nav problēmas. Šā vai tā, es drošības pēc vienmer uzvelku zeķturus (:


Esmu vilkusi, bet vienmēr ir sajūta, ja nu kas sāk šļukt nost... ja apģērbs atļauj biežāk šī iemesla dēļ valkāju zeķubikses


...auksta laika zekjes staigaat nav pratiigi. Es pati esmu zekju piekriteeja- BET PAVASARI- aukstaa laikaa velku un citiem iesaku-  zekbikses ar zekju efektu. Izskataas super un nesalst.

piemeram shadas

http://www.stockingshq.com/tights-c1/veneziana-dalia-semi-opaque-suspender-tights-p676


Man bijusi tikai pozitīva pieredze, galvenais nopirkt pareizo izmēru, lai nekrīt nost un nekas nelien pāri malām :D 

Parasti zeķes pērku Lindex, un ne reizi vēl nav pievīlušas :)

1 - 10 no 10