FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

hobiji

Laba diena! Smejošs Man pašai gribētos kko sākt darīt, gribētu iemācīties veidot konču pušķus, būtu forša dāvana utt, Varbūt kāda par nelielu samaksu vai apmainā pret k;adu lietiņu no skapja būtu ar meiru pamācīt? :) Nokautrējies

Un vispār ar ko jūs aizraujaties? Tātad konču pušķi,!?

varbūt kāda glezno *(gleznas jau foršas dāvanas)

mazu bērnu adītie zābaciņi, arī zeķes cimdi, apģērbi lieliem un mazliem

Rotu gatavošana, utt

Vēsais

Labi, es saprotu, sākumā pašas sev kko uztaisat, ja liela ģimene, tad jā,  kamēr visiem uzmiestaro laiciņš paiet...  Bet pēc tam? Labi tuvākajām draudzenēm dāvanas dzimšanas dienās utt.

Vai atmaksājas tir hobiji, sanāk kko pārdot? Kur tirgojaties? šeit skapī, vēl kkur?  Smaidīgs

Es vienk.domāju kā būtu ja es sāktu gatavot konču pušķus rotas ,utt. kur to visu pēc tam likt? :)  

Iespējams ir kādi cilvēli, kas uzpērk un pēc tam tirgo , vismaz vienā reizē visu nopērk un nav jācer, ka kāds kko nopirks.Pārsteigts

23 Atbildes

un par pērk/nepērk - ja esi izvēlējies ejošu nišu un ir laba reklāma, kas mūsdienās ir arī pieejama bezmaksas vai par niecīgām summām, tad viss notiek.

Labots 20.04.2016 17:32

Nu jā... ar kvalitātes pašnovērtējumu cilvekiem ir kā ir. 

Esmu arī te iegādājusies it kā jaunas lietas, kas redzams, ka  ir šūtas mājās. Tas nav slikti, bet ir jābūt aŗī kvalitātei! Par iegādāto neesmu ne tuvu sajūsmā! Izmēri drēbju komplektiem ir pilniigi nesaderīgi, proprocijas nav ievērotas, šuves šķības, malas nenostrādātas, auduma īpatnības nav ņemtas vērā, izvēloties piegriezumu un šuvju aptrādi utt. 

Nu kvalitātes nav! Tā var drākelēt  tikai karnevāla kostīmus, un tad arī gribās tomēr, lai nav kauns vilkt mugurā!!!

Pati reti ,kad vairs ko šuju, bet,ja šuju, tad  zinu, ko nozīmē kvalitatīvs darbs. Bet ko tur runāt, pat šuvējas,kas atvērušas savas šūšanas un labošanas darbnīcas ir mani Neptīkami pārsteigušas ar savām šušanas prasmēm!;) 

Es taisu tikai ziemas lietas...Paldies visiem,kas iegadaajas....Pati izdomaaju,maacos talaak...

21 - 23 no 23