FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Bērniņa piedzimšanas pabalsts.

sveiki. esmu mazlietin neizpratne par maternitates pabalsta otro dalu un berna piedzimsanas pabalstu.velos uzzinat svaigako info.cik ilga laika pa jaunajiem likumiem sis naudinas izmaksa?un kada ir izmaksu kartiba, individuaali? cik ilga laika izskata?

14 Atbildes

swedbanka iR kalkulators,ieraksti Google.

Viss atkarigs no algas.

izskata apt 10 dienu laikaa, otraa puse bus bishk mazaka kaa pirms dzemdibam. Vienreizejais valsts pabalsts ir 421 eur, kuru izmaksa ari kkur nedelas laikaa , kad esi registrejusi berninu. Un 150 eur no pilsetas domes, kas ieskaitijaas (vismaz mums) nakoshaa dienaa pec berna registracijas.

Bērna piedzimšanas pabalstu jāiet reģistrēt kad bērns ir 8 dienas vecs,tad jāiet uz vsaa ar dokumentiem un man piemēram nedēļas laikā nauda bija. Bet sola lidz divu nedēļu laikam.

Man visu (pirms teju 2 gadiem) uz vietas darbinieks stāstija, cik ilgi kas jāgaida-iesnieguma  izskatīšana, tad cik ilgi pec tam pabalsts un kam vēl man jāpiesakās kādā vecumā utt..vnk pazvaini vai aizsūti epastu uz vsaa un pai teresējies, kas un kā, tur arī vnm atbild uz jautājumiem.man škiet ka viss notika ātrāk kā darbinieks solīja,tapēc iesaku paineresēties kas un kā.

Ko tur interesēties un cilvēkiem kārtējo reizi iznest smadzenes, kad saitā viss ir aprakstīts - i cik ilgi, i kādā laikā, i kā aprēķina. Vai tiešām grūti izlasīt? Darbinieks pa telefonu to pašu vien no saita nolasīs, tikai atņemsi viņam laiku un sev naudu telefonsarunai.

> Margueritte

Ko tur interesēties un cilvēkiem kārtējo reizi iznest smadzenes, kad saitā viss ir aprakstīts - i cik ilgi, i kādā laikā, i kā aprēķina. Vai tiešām grūti izlasīt? Darbinieks pa telefonu to pašu vien no saita nolasīs, tikai atņemsi viņam laiku un sev naudu telefonsarunai.

+++

Es arī daudz rakstīju uz VSAA info epastu - vienmēr atbildēja :) droši ieteiktu rakstīt un zvanīt :) P.S. mana pieredze rādīja arī to, ka katrā VSAA nodaļā sava informācija - ja Ogres VSAA saka vienu, tad Rīgā saka otru :D tas tā. Valsts iestāde, vienvārdsakot.

Tik talu esmu tikusi .paldies. Vienigi varbut kada stradajosa mamina var mani apgaismot, cik ilga laika sak izmaksat berna kopsanas pabalstu? Tuvakaja vsaa darbiniece slima,bet sajuta tada itka vina kautko nav sarakstijusi ka vajag.

Pēc mēneša ,citiem dzirdēts pēc pusgada,et var izvadīt uz VSAA tur atbildes jums tā mēs darījām.

1 - 10 no 14