FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Meitenes, uzmanīgi, krāpniece!

Vakar andelē notika ļoti napatikama situacija: Viena lietotaja nopirka Michael Kors Hamilton lietotu repliku par 30 eur un meginaja pardot to ka oriģinalu par 75 eiro. Sakas skandals, jo pardeveja atpazina savu somu un krapniece savu sludinajumu izdzesa. Šodien ši soma ir atrodama portalaa par tiem pašiem 75 eiro un atkal tiek pardota kaa oriģinals! Pie tam replika ir ļoti sliktas kvalitates.

Izskatas, ka profilu ir veidojusi lietotaja Baltais Zakis, kura ir bedigi pazistama portalaa un par kuru jau esmu dzirdejusi vairakus interesantus stastus.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1336215&search=kors

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/aktivitates.html?id=9972

13 Atbildes

Paskatoties profila aktivitātes, iespējams, si nebija vienīgaa soma, kura tika pārdota kaa orginals :D

:D es nesaprotu, vai tiešaam viņa cer, ka kāds nopirks??? Te jau laikam nevajag pat briidinat - katrs pats lemj cik viņš grib maksaat par pleķainu, zemas kvalitaates somu.

He, man vienalga oriģinaals vai ne, nekad tik daargu somu nepirktu, pat veikalaa ne... Man citas prioritaates. :) Un nez vai "atverskapi" vieta, kur tirgot 1 gadu valkaatu somu, pie tam ar pleķi kaa 75eur vērtu... 

Kads sakars ar krapniecibu?Vai tad kada ir aprkrapta?Neviens taču nepirks somu pa tadu summu,ja redzes ,ka ta nav orginala.Un diez vai te ir kada kura pa tadu summu sūtis no lietotaja,kurai nav pietiekosi atsauksmes.

Ja butu ceks Tad domaju ka meitenes pirktu,nav ticibas ka pirkta stokmanna

Nu jā, ja tā godīgi, nav jau neviens apkrāpts! Tas ka nopērk lētākun tirgo dārgāk, ir katra paša ziņā. 

Vienīgais, ka apgalvo ka orģināls, bet ....!!!! Tas vai ir orģināls vai nav tas jau pircējai pašai jasāprot, proti, jāorjentējas noteiktās firmas modeļos un orģinālajos marķējumos! Neziu par šo firmu, bet zinu par piem. Chanel, kur ir holorammas un ir unikālais numurs...protams cenas orģionālam ir tādas,ka LV reti kas vispār orģinālo nesā;D, bija pat diskusijas, ka atpazīstamas personas nēsa ļoti labus pakaļdarinājums, jo reāli nav pa kabatai:) 

Ļoti dargajām firmām, arī ļoti labs viltojums maksā ļoti dārgi. 

Es te gan nerunāju par lētu prastu tirgus viltojumu, kur pat nav dabīga āda un pat modelis kā tāds neeksistē konkrētā brenda modeļu kolekcijās:)

Arii man ar so paardeveeju beediiga pieredze,bet par cik naudinu atgrieza negatiivu atsauksmi neliku...

> fon Raabe

Nu jā, ja tā godīgi, nav jau neviens apkrāpts! Tas ka nopērk lētākun tirgo dārgāk, ir katra paša ziņā. 

Vienīgais, ka apgalvo ka orģināls, bet ....!!!! Tas vai ir orģināls vai nav tas jau pircējai pašai jasāprot, proti, jāorjentējas noteiktās firmas modeļos un orģinālajos marķējumos! Neziu par šo firmu, bet zinu par piem. Chanel, kur ir holorammas un ir unikālais numurs...protams cenas orģionālam ir tādas,ka LV reti kas vispār orģinālo nesā;D, bija pat diskusijas, ka atpazīstamas personas nēsa ļoti labus pakaļdarinājums, jo reāli nav pa kabatai:) 

Es te gan nerunāju par lētu prastu tirgus viltojumu, kur pat nav dabīga āda un pat modelis kā tāds neeksistē konkrētā brenda modeļu kolekcijās:)

Absolūtu nepiekritu. Tā ir 100% pārdevējas atbildība norādīt vai prece ir oriģināls vai replika, jo tikai viņa zina kur un kā šī manta iegādāta un pircējai nav pienākums orientēties visos modeļos un brendos. Pēc šādas loģikas pircēja ir pati vainīga, ka iegādājās feiku, jo vizuāli neprot atšķirt oriģinālu. Pērkot attālināti vispār ir ļoti grūti pārbaudīt visas nianses. Atverskapī tak vispār ir ļoti „jauka” situācija – ja skatīties no dārgākā gala, tad tikai kādi 5-10% preču ir oriģinālas un ja tā pētīt, tad mazākai daļai ir norādīts, ka tas ir replika, drīzāk tas tiek vispār noklusēts un ignorēts, vai dažām gurdām pārdevējām vēl pietiek nekaunības rakstīt, ka tas ir oriģināls. Sākumā mēģināju ar to cīnīties un ziņot administrācijai par šādiem sludinājumiem, bet redzot, ka nekas netiek darīts, vairs pat nemēģinu. Jebkurā gadījumā piekritu tēmas autorei, ka ja pārdevēja norāda, ka tas oriģināls, apzinoties, ka tas nav, tā jau ir krāpšana. 

> ALIII

Kads sakars ar krapniecibu?Vai tad kada ir aprkrapta?Neviens taču nepirks somu pa tadu summu,ja redzes ,ka ta nav orginala.Un diez vai te ir kada kura pa tadu summu sūtis no lietotaja,kurai nav pietiekosi atsauksmes.

> fon Raabe

1 - 10 no 13