FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Meitenes, uzmanīgi, krāpniece!

Vakar andelē notika ļoti napatikama situacija: Viena lietotaja nopirka Michael Kors Hamilton lietotu repliku par 30 eur un meginaja pardot to ka oriģinalu par 75 eiro. Sakas skandals, jo pardeveja atpazina savu somu un krapniece savu sludinajumu izdzesa. Šodien ši soma ir atrodama portalaa par tiem pašiem 75 eiro un atkal tiek pardota kaa oriģinals! Pie tam replika ir ļoti sliktas kvalitates.

Izskatas, ka profilu ir veidojusi lietotaja Baltais Zakis, kura ir bedigi pazistama portalaa un par kuru jau esmu dzirdejusi vairakus interesantus stastus.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1336215&search=kors

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/aktivitates.html?id=9972

13 Atbildes

Pilnīgi piekrītu! Katrs tirgo savu mantu par cik grib! Gribi pērc,negribi-nepērc! Un,nav jau te viens tāds piemērs! Dažs labs ALIEXPRESS nopērk zelta bižutēriju par 1.23€,un tālāk tirgo pa 14-17€!

Labots 27.04.2016 10:20

> _MilaC_Brands&More

> fon Raabe

Nu jā, ja tā godīgi, nav jau neviens apkrāpts! Tas ka nopērk lētākun tirgo dārgāk, ir katra paša ziņā. 

Vienīgais, ka apgalvo ka orģināls, bet ....!!!! Tas vai ir orģināls vai nav tas jau pircējai pašai jasāprot, proti, jāorjentējas noteiktās firmas modeļos un orģinālajos marķējumos! Neziu par šo firmu, bet zinu par piem. Chanel, kur ir holorammas un ir unikālais numurs...protams cenas orģionālam ir tādas,ka LV reti kas vispār orģinālo nesā;D, bija pat diskusijas, ka atpazīstamas personas nēsa ļoti labus pakaļdarinājums, jo reāli nav pa kabatai:) 

Ļoti dargajām firmām, arī ļoti labs viltojums maksā ļoti dārgi. 

Es te gan nerunāju par lētu prastu tirgus viltojumu, kur pat nav dabīga āda un pat modelis kā tāds neeksistē konkrētā brenda modeļu kolekcijās:)

Absolūtu nepiekritu. Tā ir 100% pārdevējas atbildība norādīt vai prece ir oriģināls vai replika, jo tikai viņa zina kur un kā šī manta iegādāta un pircējai nav pienākums orientēties visos modeļos un brendos. Pēc šādas loģikas pircēja ir pati vainīga, ka iegādājās feiku, jo vizuāli neprot atšķirt oriģinālu. Pērkot attālināti vispār ir ļoti grūti pārbaudīt visas nianses. Atverskapī tak vispār ir ļoti „jauka" situācija - ja skatīties no dārgākā gala, tad tikai kādi 5-10% preču ir oriģinālas un ja tā pētīt, tad mazākai daļai ir norādīts, ka tas ir replika, drīzāk tas tiek vispār noklusēts un ignorēts, vai dažām gurdām pārdevējām vēl pietiek nekaunības rakstīt, ka tas ir oriģināls. Sākumā mēģināju ar to cīnīties un ziņot administrācijai par šādiem sludinājumiem, bet redzot, ka nekas netiek darīts, vairs pat nemēģinu. Jebkurā gadījumā piekritu tēmas autorei, ka ja pārdevēja norāda, ka tas oriģināls, apzinoties, ka tas nav, tā jau ir krāpšana. 

Tas nav tik vienkārši,lai zinātu ir vai nav tiešām orģināls, ir ļoti lavi jāpārzin konkrētais brends un produkcija, marķējumi! Bieži pat (parasti), meitenes tiešām domā, ka pērk orģinālu konkrētā i - veiklā utt. un tad arī te piedāvā kā orģinālu, bet reāli pat pašas nezin, ka jau sākumā nopirkušās parastu feiku:DDD

Cita lieta ,ja zin skaidri jau pašas, ka pērkušas feiku, bet te piedāvā kā orģinālu- tad protams pašas zin, ka melo un krāpjas! :D

Bet nu, sorry, ja te kāds tiešām meklē orģinālas lietas, tad ar teikumu " tas ir orģināls" ir stipri naivi tam uzticēties!

Man personīgi arī varētu viegli iesmērtēt daudzu brendu , ļoti labus viltojumu( par lētiem viltojumiem es te nerunāju, tos nodod jau materiāls, apdare un jau bildē ir redzmas, kas ir kas,  utt) , un es pat to nezinātu, jo nepārzinu tik labi konrēto brentu produkciju un marķējums.  

Bet ir brendi, kur es orjentējos;D ...un ,zinot cenu jaunam, labi zinu , ka aŗi mazlietota var maksāt un pieklājīgi ir prasīt pat 300-500 eur , un veel var teikt - Nu kur tik lēti!:D

Protams novalkām ar pleķiem un beigtiem rokturiem utt.. pat chanel soma ( ja nav vintage vai kolekcijas vērtība) ir  absolūtas 0 vērta:)

Krāpšana tā nav,tikai izmanīga tirgone(kādreiz saucās spekulants),nopērk lētāk,pārdod dārgāk.

Mans uzskats vienmēr nemainīgs,ja nevar veikalā atļauties nopirkt jaunu oriģinālu,tad nav ko bakstīties pa portāliem ar cerību nopirkt lētu pakaļdarinājumu.

No manis regulāri kāda nopērk un tirgo tālāk ar dubultcenu,uzdodot par apģērbu no sava skapja.

11 - 13 no 13