FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā valkājas gaiša virsjaka

Sveikas. Esmu noskatījusi veikalā gaišu virsjaku ar 3/4 piedurknēm. Pamats balts un virsū gaišas puķes. Audums parastais, kā "kurtkām". Mani māc bažas vai nenomocīšos ar mazgāšanu, vai vispār varēšu izmazgāt tīru.  Skatos, ka daudzas pavasarī valkā gaišas, bet nav nevienai pazīstamai. Padalieties, lūdzu, pieredzē, kurām ir bijušas baltas, gaiši dzeltenas, gaiši zilas utt. kā valkājas. Mazgājāt ar rokām? Sezonu var novalkāt, lai neizskatās pēc lupatas.

6 Atbildes

Sveika! Es nesen Mohito veikalā iegādājos baltu virsjaku. Nu teikšu, ka nožēloju. Tādēļ, ka ātri sasmērējas, it īpaši piedurknes, visi putekļi ir redzami.Kā ari ar somām jāuzmanās, dažās krāso, tāpat bija man - valkājot rozā somu sasmērēju. Atmazgāt visu var, bet pārāk bieži man to nākas darīt.

Baigais ruksis neesmuSmejošs , bet ikdienā viss kaut kur pieskaroties ātri sasmērējas. Smaidīgs

> Laima

Sveika! Es nesen Mohito veikalā iegādājos baltu virsjaku. Nu teikšu, ka nožēloju. Tādēļ, ka ātri sasmērējas, it īpaši piedurknes, visi putekļi ir redzami.Kā ari ar somām jāuzmanās, dažās krāso, tāpat bija man - valkājot rozā somu sasmērēju. Atmazgāt visu var, bet pārāk bieži man to nākas darīt.

Baigais ruksis neesmuSmejošs , bet ikdienā viss kaut kur pieskaroties ātri sasmērējas. Smaidīgs

Piekrītu :) Arī neieteiktu.

Laima, Martux 37, paldies par pieredzi.  Ļoti jau gribas, bet izskatās praktiskā puse, ņems virsroku:(. Šodien apstājos un noskatījos vienai pakaļ, gāja ar tādu tikai citādas puķes, skaisti izskatījās.

Visas jakas mazgaju velmasina un vienmer ir bijis viss ok.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Visas jakas mazgaju velmasina un vienmer ir bijis viss ok.

Jap. 

No septembra nēsāju tādu no Zara un nav problēmu.

Reizi nedēļā vai divās mazgāju veļasmašīnā, līdz rītam ir sausa.

Nu balts ir balts, ar to ir jārēķinās! Es savas gaišās jakas mazgāju karu nedēļu un tas ir normāli, ar to ir jārēķinās,tas tikai iekāpjot mašīnā un aizbraucot uz darbu un mazu gabaliņu kājām. Tas ir normāli;)

1 - 6 no 6