FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kā rīkoties šādā situācijā?

Sveikas! Vēlējos padalīties savā negatīvajā pieredzē, lai vēl kāda neuzķertos. 

27.aprīlī no pārdevējas Elīnas Auniņas (http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=47616) iegādājos blūzi, kura gan joprojām ir pieejama pārdošanai (http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1338046&filter=users).

Sarunājām, ka nākamajā dienā paka tiks izsūtīta, bet kad 29.aprīlī nebija nekādas ziņas no Omnivas, sāku satraukties un meitenei jautāju, kas par lietu. Atbilde - "vakar nepaspēju izsūtīt, vēlu beidzu darbu, bet to izdarīju šodien".

Lieki piebilst, ka paciņu, protams, nesaņēmu, arī Omniva man apliecināja, ka uz manu numuru nekas nav nosūtīts. Pirmden meitenei zvanīju. Sākumā, protams, atbildes nebija, bet beigās meitene atbildēja, ka ir izsūtījusi un ka droši vien Omnivas kļūda. Viņa pārbaudīšot un vakarā varēšot atbildēt par situāciju.

Nu jau ir trešdienas pēcpusdienas, manus zvanus un sms meitene ignorē - nav ne sūtījuma, ne naudiņas. Laikam jau šo situāciju nekādi nevar vairs labot?

Skumji, ka tā notiek, vairākus gadus atverskapi.lv biju iepirkusies un viss kārtībā, bet laikam jau vienmēr pienāk tā liktenīgā reize.

25 Atbildes

> Jeļena Skoromko

Kapec neviens neiet iz policiju?krapnieki sev šeit labi jutas,paraudaja foruma un viss.nekada soda nav var ta rikoties talak.super.

Varbūt tās ir tikai manas domas, bet policija nez vai šādu lietu ņems nopietni, viņiem jau pietiek ko darīt. Protams, ja summa lielāka - ā ir cita lieta, bet mani 8 EUR viņiem nav tik svarīgi.

Tāpat arī meitene atverskapi.lv norādījusi, ka ir no Tukuma, kad jautāju par tikšanās iespēju Rīgā - viņa teica, ka Rīgā gandrīz nekad neesot, lai gan kā var atrast viņas FB profilā - strādā skaistumkopšanas salonā tepat Rīgas centrā, šī salona mājaslapa apstiprina, ka tāda persona tur strādā.

Protams, ka sūtīšana ir izdevīgāka - var krāpties, klātienē nekas tāds nesanāks.

Aizej pie meitenes "ciemos" uz darbu ;)

> Liene

> Jeļena Skoromko

Kapec neviens neiet iz policiju?krapnieki sev šeit labi jutas,paraudaja foruma un viss.nekada soda nav var ta rikoties talak.super.

Varbūt tās ir tikai manas domas, bet policija nez vai šādu lietu ņems nopietni, viņiem jau pietiek ko darīt. Protams, ja summa lielāka - ā ir cita lieta, bet mani 8 EUR viņiem nav tik svarīgi.

Bet padaudz šeit krapšanas notik.man 3 gadijumi biji ari mazas sumas.bet šei daudz cilveki kuriem nav daudz naudas un ir iespeja šeit pa lieto nopirkt smukas drebes.un krapt ka ta var

Tā kā meitene jau nedēļu sola man pārskaitīt naudu, jo pēkšņi esot saņēmusi paciņu atpakaļ, bet vēl tas nav noticis, tad laikam būs jāvēršās ar iesniegumu policijā. Nekad neesmu bijusi šādā situācijā, tādēļ gribēju jautāt - iesniegumu var vienkārši noformēt tuvākajā iecirknī?

Labāk dodies uz sava rajona iecirkni,jo ja rakstīsi iecirknī,kas nav Tavs rajons-ilgāk bus jāgaida,jo Tavu iesniegumu no cita rajona sūta uz iecirkni,kura rajonā atrodas iesniegumà norādītā dzīvesvieta :).

Obligāti pajautā,lai nokopē iesniegumu un uzraksta datumu, kad saņemts ;)

21 - 25 no 25