FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ausīs cērtas

Aci miedzošs

Meitenes!

Visas esam gājušas skolā, visas  dzīvo Latvijā( es tā gribētu domāt), bet runā (raksta).....bbrrr...

Maika-T krekls, Polo krekls

Kurtka- virsjaka, lietus jaka, sporta jaka.

Rokas- rokas ir pie ķermeņa, bet apģērbam ir īsās vai garās piedurknes!

Neuztvert kā aizvainojumu, bet kā iespēju pilnveidoties!

15 Atbildes

Nu ej mācies par latviešu valodas skolotāju, varēsi citus mācīt Smejošs

Viens ir literārā valoda un otrs - sarunvaloda. Un šeit mēs tomėr sarunājamies, nevis zinātniskos darbus rakstam. Man tas tik traki neliekas.

Labots 13.05.2016 08:57

> Adhara

Viens ir literārā valoda un otrs - sarunvaloda. Un šeit mēs tomėr sarunājamies, nevis zinātniskos darbus rakstam. Man tas tik traki neliekas.

+++

Reizēm gribas pasmaidīt par tekstu, tas gan, bet negatīvismu nesaskatu. Tam ir arī savi plusi, jo pēc sarunvalodas var saprast ar ko darīšana. Aci miedzošs

Ijetai taisnība. Arī sarunvalodā nevajadzētu lietot rusicismus. Latviešu valodā ir daudz skaistu bet piemirstu vārdu.Raudulīgais

Labots 07.09.2017 14:23

Piekrītu! :) 

Man parasti  ir problēma saprast, kas ir īsti domāts ar : maika, kurtka, baika, utt.:D Bet nu es pielāgojos:D

Par rokām un piedurkēm,- arī taisnība, bet nu tā jau ir smalkāka skola un nianse:) Cenšos parasti mērīt piedurknes, jo rokas izmērīt man neizdodās ;D

Protams varam jau latviskoties, bet tad arī skapja reklāmu sauksim par mantu piedāvi, fēnu par karstpūti utml. Cerams, ka super latviskajām ausīm patiks :D

... ja tik ļoti gribam būt pareizi, tad sāksim ar virsrakstu "Ausīs cērtĀs" ...

> agilee

... ja tik ļoti gribam būt pareizi, tad sāksim ar virsrakstu "Ausīs cērtĀs" ...

tā ausīs iecirtās, ka tagad jābrauc uz traumpunktu,to cirvi izvilkt...Smejošs

Labots 13.05.2016 09:43

"Ausīs cērtas"  nevis "cērtās"

P.S. atvēru šo diskusiju tikai tādēļ, ka virsrakstā sašutums + gramatiskas kļūdas :) - "iecirtās acīs"  :)

> Kristīne

"Ausīs cērtas"  nevis "cērtās"

P.S. atvēru šo diskusiju tikai tādēļ, ka virsrakstā sašutums + gramatiskas kļūdas :) - "iecirtās acīs"  :)

Labots: šodien, 09:43

Es tieši tāpat, dēļ kļūdas ;)

1 - 10 no 15