FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Noturīga matu krāsa

Meitenes, iesakiet labu noturīgu matu krāsu.

cik es esmu pirkusi matukrasas, visas aptuveni pec menesa jau nomazgajas :c un syoss krasas ari nav tas labas , kuras esot noturigas, meli. noiet pec menesa ka visas citas. bet es zinu, ka citas matus ik pec kada laicina kraso ar tonikiem, jo tas nebojajot matus tik loti, bet nezinu cik daudz tur ta taisniba.

20.10.2013 14:37

Es varu pateikt,kuras nenoturas - jau pieminētais Syoss, Palette :))

Par garnier nesūdzos. Esot labas tās krievu krāsas,tur kur pīlādžogas uz paciņas virsū,tas,ja vajag krāsu par mazām naudiņām. ;)

20.10.2013 19:17

Es krāsojos tikai ar "Perfect Mousse" matu putām! :) Man nu ļoti patīk! Vienmēr to izmantoju - ļoti noturīga ,bez amonjaka un var ērti krāsoties mājās bez palīdzības! :) Iesaku!

20.10.2013 19:28

> Essensia

Vai tās putas ir uz ilgu laiku vai tikai līdz matu mazgāšanai turās?

20.10.2013 20:38

Loreal Excellence creme vai Preference. Pašlaik Drogās atlaide :)

20.10.2013 21:09

Matukrasa ilgāk noturās, ja matus mazgā ar vēsu/aukstu ūdeni un attiecīgi kopšanas sēriju krāsotiem matiem ;)

05.11.2013 16:21

> lvgirl

Jā, es krāsoju savus matus augustā un līdz šīm momentam nevienu reizi pat nekrāsoju (jo mati ilgi aug). Mana matu krāsa ir tāda, ka tikko biju no friziera - garantēju :) Varu pat bildi nosūtīt :D Tagad man pārādījas jaunais otrais tonis 665 (vēl ir 600). Tas ir manas māsas - viņai daudz matu un vienas kārbas pietika ar galvu :) Vispār ar putām vienmēr krāsojos - ļoti ērti :) Paskaties manā profilā :)

20.11.2013 14:24

Khm, tā kā matus krāsoju reizi mēnesī, tad mēnesis matu krāsas noturībai, manuprāt, ir ļoti daudz :D

Iepriekš minētās Loreal Excellence creme un Preference man šķita, ka nomazgājās nepiedienīgi ātri, ņemot vērā, cik maksā. 

Esmu sajūsmā par Garnier Olia matu krāsu, tā ir vienīgā, kas spēj izturēt katras dienas mazgāšanu līdz nākamajai krāsošanas reizei. :D

1 - 8 no 8