FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Dīvains pircējs - ārzemnieks

Meitenes, vai vēl kādai skapī ir rakstījis tāds Matt Dave? Viņš vēlas iegādāties preces (turklāt ne lētākās). Man jau liekas aizdomīgi, īpaši, ja grib, lai sūta mantas uz Nigēriju... Bet nu pārdot mantas gribas, tāpēc turpināju intereses pēc saraksti. Teicu, ka nav problēmu, pat noskaidroju pastā cik maksā sūtīšana, bet izsūtīšu tikai tad, kad nauda būs manā kontā.

Viņš man atbild, ka ir aizskaitījis naudu uz SCOTIA BANK, atsūta ari kkādu transfēra apliecinājumu un saka, ka lai viņi man pārskaitītu naudu, man jānosūta prece un jāaizsūta viņiem sūtījuma nr. Šajā brīdī esmu vēl aizdomīgāka un rakstu viņam, ka tā es nedaru un tikai kad nauda kontā, tad izsūtu paku. Uz ko viņš man atbild, ka naudu 100% dabūšu, ka viņa tagad karajas bankā un ka viņš atpakaļ viņu nevar dabūt un man jāizsūta paka 24h laikā. Nu man tas viss liekas krāpšana. Esmu nolēmusi vairs nekomunicēt ar viņu. Ko jūs sakāt? 

28 Atbildes

ieliec  vina profila linku lai varam redzet kas tas ir un lai ari neuzkertos

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/46671/ridziniece-no-nigerijas-krapnieku-nagiem-izrauj-savu-kazu-kleitu

Jā, jā - ir atkal aktivizējušies Nigērijas krāpnieki. Izvēlas dārgākās preces, piesola, ka maksās vairāk nekā noteiktā cena. Adrese uz kuru būšot jāsūta ir Nigērija. Šīs shēmas jau ir ļoti vecas, šoreiz mazliet vairāk piestrādāts- nerakstīt garus tekstus, lai Google tulkotājs labāk/ saprotamāk notulko. 

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=93

Man arī tieši viņš rakstīja pāris dienas atpakaļ, vēl lielāku cenu piedāvāja par preci, nekā pati norādīju. Uzreiz pateicu, ka šāda veida darījumos neiesaistos un, ka internets pilns ar e-veikaliem un var iegādāties cik vēlas. :)  Rakstīja ar lietotājvārdu seeyou2 (jau izdzēsts) un e-pasts mattpdave01@gmail.com

Nekādā gadījumā neiesaistieties ar šādiem cilvēkiem, jo tie ir krāpnieki! 

ha ha pie manis aŗi gribēja cilvēks no Nigērijas nopirkt kāzu kleitu! Ko te par mazu naudu pārdodu!

Kleita ir jauna, nav vilkta un no dārgā gala, veikala cena 1200 mārciņas! Es par 250 eur piedāvāju! Ilgi nēmās.... es piedāvāju citus maksāšanas veidus, nepiekritu piedāvātajam, jo acīmredzama krāpniecība! :)

Vispār vajag ignorēt tāda tipa vēstules.

man bija 2 arzemnieki no nigerijas kas fočiku gribēja pirkt,neparaksties uz neko tādu, vesela krāpšanas shēma

Paldies, meitenes! :)

Man arī tas pats lietotājs rakstīja, kas Inga – seeyou2 un  e-pasts mattpdave01@gmail.com . Nepatīk man šitie visi krānieki... Pat skapi jau atraduši...

1 - 10 no 28