FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Dīvains pircējs - ārzemnieks

Meitenes, vai vēl kādai skapī ir rakstījis tāds Matt Dave? Viņš vēlas iegādāties preces (turklāt ne lētākās). Man jau liekas aizdomīgi, īpaši, ja grib, lai sūta mantas uz Nigēriju... Bet nu pārdot mantas gribas, tāpēc turpināju intereses pēc saraksti. Teicu, ka nav problēmu, pat noskaidroju pastā cik maksā sūtīšana, bet izsūtīšu tikai tad, kad nauda būs manā kontā.

Viņš man atbild, ka ir aizskaitījis naudu uz SCOTIA BANK, atsūta ari kkādu transfēra apliecinājumu un saka, ka lai viņi man pārskaitītu naudu, man jānosūta prece un jāaizsūta viņiem sūtījuma nr. Šajā brīdī esmu vēl aizdomīgāka un rakstu viņam, ka tā es nedaru un tikai kad nauda kontā, tad izsūtu paku. Uz ko viņš man atbild, ka naudu 100% dabūšu, ka viņa tagad karajas bankā un ka viņš atpakaļ viņu nevar dabūt un man jāizsūta paka 24h laikā. Nu man tas viss liekas krāpšana. Esmu nolēmusi vairs nekomunicēt ar viņu. Ko jūs sakāt? 

28 Atbildes

Man tikai nav skaidrs, kaads viņiem labums no lietotaam vai mazlietotaam precēm.

Ja taa būtu skaidra nauda, ko viņi iegūst, tad visa šī ņemšanaas būtu saprotama, bet pašlaik... pēdējaa laikaa tiešaam daudz dīvaiņu ir saradies :)

A-ha.Par siem jau ir dzirdeets,bet varbuut kaada var pastaastiit par "naudas aizdeveejiem

'no aarzemeem? Man liekas,ka tur ir tas pats variants.Periodiski uzpeld Ogrenet sludinaajumu sadalaa,arii ZIP portaalaa...Kaada tad siem ir taa sheema?

Man vins skaipa rakstija,blokeju.

Sveika! Netici! Viņš ir krāpnieks! Es gandrīz vai uzķēros, jo viņš gribēja pirkt ģitāru itkā savam draugam uz Niģēriju. Pat sola, ka samaksās vairāk, saka, ka iz aizsūtījis pieprasījumu par naudas izsūtīšanu uz banku, no manis gaida preci, kad es izsūtīšu preci ar tiem dokumentiem varu iet uz banku. Zvanīju uz banku, protams, tur nekāds pieprasījums par naudu nav! Viņš tādā veidā vienkārši saņem bezmaksas dārgu preci. Neuzķeraties! 

Daudzos gadījumos maina arī vārdu un uzvārdu, man rakstīja šis pats Matt Dave. 

ak,jee...pilns ss.lv ar shitiem,veel labaak ,kad caur google granslate tulko kko un vienmeer grib uz sveshu valsti,lai suuta,smiekliigi.

Vinjw man rakstija,nedelju atpakalj nosutija uz inboxu,tikai uz inboxu raksta,ka velas kostimu pirkt,nosutija naudu,un steidzina mani sutit atrak,es saku bus nauda,sutishu,ljoti agresivs palika,ka netaisos iet sutit=DDD man smiekli uznaca kas Nigerija nesas kostimu?

Identisks teksts

Hi ,

Listen carefully , my bank need to receive and confirmed the
shipment details before they can released the fund into your account
and they are doing this in order to secure both parties interest okay.

So, all you need to do now is to kindly ship out the item directly now
and once the shipment is done, contact my bank with the shipment scan
receipt and your money will be credited into your account instantly
without any delay okay.

Hope you understand me and i do not want any further argument because
the transfer of the payment will be completed into your account within
24-hours once my bank received the shipment receipt from you.

Awaiting for the shipment receipt from you now okay.

Matt.

=DDD

Lai mekle talak mulkiti kura uzkersies,no manis ari velejas uzvalku pa 65 eiro pirkt,un raksta ka izsutija 95,tikai man sakuma jaizsuta prece

Man arī bija gadījums ar šo pašu cilvēku. Kāzu kleitu gribēja pirkt. Pēc nedēļas mednieku/makšķernieku ziemas kostīmu. uz otru vēstuli pat neatbildēju. Uz kāzu kleitu uzrakstīju ka ārpus Latvijas nesūtu. Šis uzrakstīja ļoti žēl.Smaidīgs

11 - 20 no 28