FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Dīvains pircējs - ārzemnieks

Meitenes, vai vēl kādai skapī ir rakstījis tāds Matt Dave? Viņš vēlas iegādāties preces (turklāt ne lētākās). Man jau liekas aizdomīgi, īpaši, ja grib, lai sūta mantas uz Nigēriju... Bet nu pārdot mantas gribas, tāpēc turpināju intereses pēc saraksti. Teicu, ka nav problēmu, pat noskaidroju pastā cik maksā sūtīšana, bet izsūtīšu tikai tad, kad nauda būs manā kontā.

Viņš man atbild, ka ir aizskaitījis naudu uz SCOTIA BANK, atsūta ari kkādu transfēra apliecinājumu un saka, ka lai viņi man pārskaitītu naudu, man jānosūta prece un jāaizsūta viņiem sūtījuma nr. Šajā brīdī esmu vēl aizdomīgāka un rakstu viņam, ka tā es nedaru un tikai kad nauda kontā, tad izsūtu paku. Uz ko viņš man atbild, ka naudu 100% dabūšu, ka viņa tagad karajas bankā un ka viņš atpakaļ viņu nevar dabūt un man jāizsūta paka 24h laikā. Nu man tas viss liekas krāpšana. Esmu nolēmusi vairs nekomunicēt ar viņu. Ko jūs sakāt? 

28 Atbildes

Man vinjw baigi uzbazigi rakstija,es pat saku ignoret,vienalga rakstija,kad pateicu ka nesutiwu lidz ko nebus nauda konta,pazuda

Kā var vispār pat mazliet noticēt,ka tas butu reāls darijums? Kad pārdevu savu auto!!! pat tad man atsūtīja epastu,ka vēlas to pirkt... manu grabažiņu... kā tas cilvēks vispār bija iedomājies,ka es viņu kkur nogādāšu(neatceros kāda valsts, bet nu ārpus ši kontinenta) :D

Bet nu Tev ir adrese, vari aizsutīt kakuci izsekojamā sutījumā, lai redzētu,vai izņems vispār :D joks!

Nekā, parasts fake, tikai gaida, kad iedosiet savu bankas konta numuru...

Tie ir klasiski interneta krāpnieki. Vislabākais vispār  nereaģēt. Varu ieteikt pārbaudīt sūtītāja i-adresi saitā http://whatismyipaddress.com. Man viens tāds sūtītājs no Lietuvas izrādījās, ka atrodas Rīgā.

> sniedze

ieliec  vina profila linku lai varam redzet kas tas ir un lai ari neuzkertos

Lai arī neuzķertos?Ir jābūt pilnīgai lāpstai,lai vispār iedomātos,ka tur viss ir godīgi. :D 

Aha, man arī tas pats Matt Dave rakstīja. Kad tikām līdz tam, ka viņš neatrodas LV un grib pirkt savam čomam Nigērijā, mums tas darījums beidzās nesācies. Krāpnieku tēmā man tieši šito starpniekbanku shēmu izskaidroja- trāpīts desmitniekā.

Nu,vāks..kas kkam šādam vispār var noticēt?:))

> Janeta

> sniedze

ieliec  vina profila linku lai varam redzet kas tas ir un lai ari neuzkertos

Lai arī neuzķertos?Ir jābūt pilnīgai lāpstai,lai vispār iedomātos,ka tur viss ir godīgi. :D 

+ + + + +  pilnībā piekrītu Janetai!

21 - 28 no 28