FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vajag palidzibu!

If you do not agree to a solution by that time, the dispute will be escalated automatically and Alibaba will step in to mediate.

Meitenes,atvainojos par tumsonibu!vajag palidzibu iztulkot.Pirmo reizi disputu atveru un pardevejs negrib atdot naudu.neesmu preci sanemusi.vins piedava vel 2ned pagaidit un,ja nebus,tad atdos naudu.izsekosanas nr nederigs.ka saprast sho tulkojumu,ja neapstiprinu?

9 Atbildes

vajag pareekjinaat vai taas 2 nedeeljas iekljaujaas protection time jeb nee. ja neiekljaujas tad nevajag piekrist un prasiit lai momentaali atgriezj naudu, es vispaar nekad ar paardeveejiem neielaizjos nekaadaas pagaidiishanaas un nepiekriitu , bet prasu lai atgriezj naudu nekaveejoties. 

Disputa uzliku,lai atgriez momenta naudu,jo laiks praktiski iztecejis bija un vins noraidija manu prasibu un piedavaja 2ned pagaidit un,ja nebus,tad atgriezis naudu.un angliski man paradijas tas teksts,ja neapstiprinashu,tad.........talak nesaprotu kas tur bus.vai man par labu vai pardevejam.

Un ir iespeja accept

Modify

Cancel dispute

Escalate dispute

Nesaprotu ko darit :(

Ko jums pārdevējs piedāvāja kā solution (risinājumu disputam)?

Tikko pamanīju atbildi uz savu jautājumu :D Jūs varat spiest escalate disput, jo kā saprotu pagaidām naudu viņš nevēlas atgriezt 

Bet ko nozime tas teksts tulkojuma?kam ali nostasies par labu?ja neapstiprinasu,tad aizversies pardevejam par labu?

Ko nozime modify? Un escalate dispute?

Tas nozīmē, ka Ali izskatīs lietu un nolems, ko darīt tālāk. Katrā gadījumā disputu never ciet. 

bet man nevajag vert valja escalate dispute?

1 - 9 no 9