Interesanti..

Sveikas. Jau pims kāda laika apmēram 27 dienām pasūtiju melnu pufaiku no veikala, ko var atrast dr.lv ''Iepērcies lētāk un nepārmaksā!''

Nosaukums uzrunājoš, vai ne? Palasiju atsauksmes, rakstīts, ka visi apmierināti. Nu ko pasūtiju arī es. No sākuma pārdevēja uzrakstija, ka pienākšot 3 dienu laikā. Kad pasūtiju un jau samaksāju naudu, paeica, ka esot sajaukusi un gribēja teikt 30 dienu laikā. Labi viss kārtībā. Stāsts nebus par to. Paskatījos šo veikalu un tur ir ļoi daudz un interesantas lietas- sākot ar mobīlajiem telefoniem līdz apģerbiem. Cenas arī tā neko firmas apģerbiem, pasūtiju savu nike pufaiku par 23.90 ls. Piegāde arī par brīvu. Viss apmierina. Tad sāka apikt gaidīšana, un jau biju pamanījusi, ka dr.lv galerijās sāk arvien vairāk cilvēki pārdot šis drēbes, identiskas. Bet pieejami visi izmēri, tātad tas nav viens apģerbs, kurš vienkārši nav derējis vai kas.. Palika interesanti un uzrakstiju vienam no pārdevējiem. Viņš man apstāstija to, ka tā ir tīrākā krāpšana.. Veikals kur tovisu pasūta.. Latviešu naudā tur viss ir pa 1-20ls. Pajautaju linku šai mājas lapai. Un te nu bija- atradu savu pufaiku par 15 US, puisis apskaidroja ka pārrēķinot latos, tas ir apmēram 7 ls. O jā, lieliski, tgd esmu ĻOTI apmierināta par pārmaksu. Un vēl ši gaidīšana.. 

Šeit būs internet veikala links, no kura visi sūta visas preces:

http://www.aliexpress.com/

Un tai pat laikā rodas jautājums, vai nav kāda šeit, kas arī sūta no šis mājaslapas kaut ko? Vienkārši tur tiešam ir tas ko vēlos, bet pārmaksāt 20 ls pērkot dr.lv no nezināmiem pārdevējiem negribas. Tad varbūt varu sarunāt ar Jums...

25 Atbildes

Zinu šādu lapu, bet sūtījusi no tās nekad neesmu. Tur diezgan ilgi jāgaida, cik zinu.

Jaa,tur daudz kas ir lēti un esmu dr.lv redzējusi ļoti daudz cilvēku,kas paardod drēbes no turienes ar lielu uzcenojumu :)

Varu pasūtīt gan no turienes, gan ebay, atrodot apģērbus un aksesuārus pēc bildēm, ar mazu piemaksu, bet vismaz nesanāks parmaksāt tik daudz un pašam nav jātērē laiks pa tām lapām rokoties ;)

Es daudzko no turienes esmu sutijusi un ari sobrid gaidu pasutijumu! :) Jagaida gan ilgi! :(

Pirms vel nezinaju so lapu ari no vienas meitenes pasutiju ar baigo parmaksu bluziti, kura galu gala pec ilgas gaidisanas nemaz man nedereja. 

Manuprat, ja vini sitas lietas tirgo, tad vismaz butu uz vietas un tad es pat butu gatava maksat vairak, bet zinu, ka varu piemerit un nav jagaida menesis! 

> Anda

Cik ilgi apmēram ir jāgaida prece no šī portāla?

Jā, es kā izrādās arī esmu pirkusi ar baigo uzcenojumu. Re kā, skaidrs. 

Nu jā, bet no ebay jau nav diži ātrāk tas pasūtījums, tā kā nav tik traki. 

Facebooka ari dauz tirgo par lielu uzcenojumu,jaka kura maksa ar bezmaksas piegadi,aliexpress.com maksa 9 ls bet meitene pardoda par 25 ls. Un sadus sludinajumus es redzu katru dienu :D 

esentimentalofficial   Ja jus gribat ar maksas piedadi,tad pec nedelas,vai divas jau prece atnaks. Bet ta,apmeram menesi,pati tagad gaidu no turienes bernu planseti par 3 ls,kaut seit vinu pardod par 10 ls musu sadi pardeveji:D

Oh, labi,ka palsiju. :)
Tgt zināšu, kur var letak kko iegadaties, un neuzkeršos dr.lv kur, tiek uzcenots :)

> Drebiiites. :)

:)

Starpcitu, paldies par informāciju! Es te pat iekš atverskapi,lv biju daudzas kleitas noskatījusi favorītos ielikusi un domāju pie algas iepirkšu, bet nu tur viņas maksā uz pusi lētāk kā minimums. Tā kā liels paldies, pateicoties Tev mēs visas ekonomēsim līdzekļus :) 

1 - 10 no 25