FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Piekrāpta :(

Sveiki

Vēlējos Jums izteikt savu dusmu.. meitene man piedāvāja mainīties ar drēbēm,es,protams ,viņai izsūtīju visu kā pienākās,bet viņa mani apkrāpa.. :( prece netika saņemta.. viņai niks bija - skaistas drēbes, bet patreiz viņa no šīm foruma ir izdzēsusies,tāpēc arī padomāju,ka esmu apkrāpta :( .. zinu tikai to,ka drēbes nosūtīju uz Valku un uzvārds bija Amanda :( vnk gribēju teikt to,ka mainīties nav droši :( esmu to darījusi bieži,bet viss vienmēr ir bijis labi,bet kā izrādās šoreiz nekā .. kā to var izdarīt droši? varbūt jums ir kādi varianti?

21.10.2013 17:49

Par šo meiteni jau tika runāts-daudzus viņa diemžēl apkrāpusi :(

Man šķiet, ka man bija pieredze ar šo pašu meiteni. Tad viņa uzrodas un šādi izdarās jau ne pirmo reizi... Uz Valku nesūtiet!!! Es nosūtīju epilatoru, pelpum topiņu, bet nekā nesaņēmu pretī.. tad pazuda gan viņa, gan tel nr, kā arī profils, protams.

Sveika. 

Vairākas meitenes rakstija par šo meiteni forumā.. Arī mani viņa gribēja, bet es zvaniju uz pasta staciju. Bet varu jautāt- Caur kurieni tu sūtiji? Pasta staciju vai pastu, ja zini viņas vārdu?

ja ,vina mani ari apkrapa . izsutij,vina jau sanema ,bet es nekko ! nevajadzeja vinu vispar dzest ara !

21.10.2013 18:44

Tas ir nožēlojami :(

Nekrenķējies, viņai tās drēbes laimi nenesīs. Pienāks tāds brīdis, kad viņa to nožēlos.

Vēlu Tev veiksmi!

21.10.2013 19:56

Si meica ari man piedava mainities.. dikti turejos pretiii... lasot sos komentarus saprotu cik loti man ir noveicies..

vina no manis nopirka dzemperiti.. bija man 2 loti lidzigi nejausi aizsutiju nepareizo.... teica ka sutiis atapakl un lai es ari izsutu.. labi ka pietika saprata un teicu ka sagaidisu vispirms no vinas un tad sutisu.. nu jau gaidu 2 nedelas vinas to atpakal sutito dzemperiti.. laikam paveicas. :)

1 - 6 no 6