FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sagatavošanās bērniņam

Sveikas, gaidu savu pirmo bērniņu. 

Gribēju jautāt cik ātri jūs sākāt gatavot mazajam visu? Drēbūites, pudelītes, knupīšus, utt?

Vai uzreiz pēc tam kad uzzinājāt mazā dzimumu? ;D 

Vairāk gribētu saprast kas ir tās svarīgākās lietas, ar ko sākt? :) Cik daudz nepieciešams utt?   :)

rati, gultiņa, utt, kad to visu pirkāt? Pēc mazā dzimšanas, pirms? 

Laikam jau katram individuāli, man viena meitene zināma, kas arī māmiņu somu, ko jāsagatavo uz slimnīcu pēdējās dienās tikai kko meklēja un tā arī aizbrauca uz  slimnīcu, nebija daudz kas no saraksta. :)

15 Atbildes

> zaiza

tieshi vakar bij mana pirmaa beerna dzimshanas diena Nevainīgs

sho to no dreebiiteem iepirku,kad uzzinaaju dzimumu,gultu mazliet peec tam,somu saliku peedeejajaa meenesii,ratus nopirkaam,kad piedzima,skaties,kaa Tev ar iespeejaam,beerns izmaksaa daargi,ja vari visu uzreiz nopirkt,tad dari,kaa eertaak,daudzas sagaida piedzimshanas pabalstu un tad veel nopeerk truukstosho.

Iespējams, ka man arī būs jāsagaida pabalsts , iespējams visu nesapirkšu, atkarībā kādās cenās viss sanāks. ja nu  visam nepietiks -  gultiņu var nopirkt arī pus mēnesi pēc bērna dzimšanas . ;)

> Mistērija

Te dažas saka, ka vajag pēc bērna dzimšanas atlikušo iegādāt, man atkal ir cits stāsts šajā jautājumā.. Arī mēs šo to bijām atlikuši tam brīdim - "PĒC bērna dzimšanas". Mazais piedzima, sākās visādas klapatas  - ilgi bija jāguļ slimnīcā(to jau nekad nevar paredzēt, kā būs), ārpus slimnīcas ilgi netikām ne vīrs, ne es. Loģiski, ja vien nav super komanda ar omēm un citiem radiem, tad pasiem vecākiem nav  iespējams neko iepirkt šajā "pēc" laikā. Mums tas lieku stresu. Tobrīd abi šķendējāmies, ka neesam visu iepirkusi laikā . Bet tas tā.. Tikai kā papildus pieredze, par ko aizdomāties. Labāk jau tomēr, ka viss pa lielam ir gatavs uz mazā dzimšanu. Lielāks miers, jo pēc tam sākas citas rūpes. Laimīgi!:)

Jā, sirdsmieram jau labāk, ka viss ir, mums tad ir opis un divas omes, arī tēva brālis, un tā. BET attālums liels mūs šķir, tāpēc viņi nevarēs vienkārši aizskriet uz veikalu un atnest trūkstošo :) Bez tam man jau patīk pašai izvēlēties visu . :) Davanas tā ir cita lieta :)

Ar drēbītēm notiekti nevajag pārspīlēt, pāris komplektus un viss. Parasti drēbju ir par daudz, pusi neuzvelk vispār. Šī ir pozīcija uz kuru noteikti var krietni ietaupīt.

> zuzanna

Ar drēbītēm notiekti nevajag pārspīlēt, pāris komplektus un viss. Parasti drēbju ir par daudz, pusi neuzvelk vispār. Šī ir pozīcija uz kuru noteikti var krietni ietaupīt.

Jā, nevajag lieki tērēties labāk atstāt naudu, vēlāk gribēsies gan staigulīšus,. gan  sēdeklīti pie galda, gan visu pārējo, kas atveiglo bērnam visu un  arī pašam dod kkādu brīvsoli pa  māju.

Pie tam ir veikali, kur tiešām ļoti dārgas tās drēbītes. 

Nu jau vairs neatceros mājaslapu, bat vienu atradu, kur viss bija par pieklājīgām cenām , cepurītes pa 2  vai 3 eiro , lacīši  plānie arī kkur līdz 4 eiro,  daudzviet maksā  3 reizes dārgāk. :)

Es tomēr par pamatlietu laicīgu sagādāšanu. Katram tās, protams, var variēt, bet laicīgi mēs sagādājām ratus, gultiņu, autokrēslu, pamperus pirmajam mēnesim un higiēnas lietas ( vannīte, t, šķēres nadziņiem, bepantēnu, purelanu, likopodiju, salvetes, dvielīšus ar kapucīti...). Laicīgi sanāca iegādāties arī drēbes, jo uzzinot, ka gaidu bērnu, vairākos projektos, kur strādāju, ejot pirmsdzemdību atvaļinājumā, sadāvināja dāvanu kartes bērnu drēbju veikaliem. Tad nu tagad ir kaudze ar pāris reizes uzvilktiem smukumiem o)))

Vēlāk piepirku ergosomu, kas bija super-labs pirkums, piena pumpi, kas noderēja ar vienu bērnu, bet galīgi nenoderēja ar otru. Knupi neņēma neviens bērns. Aktivitātes paklājiņu, atpūtas krēsliņu u. tml. vispirms aizņēmos uz pāris dienām no draugiem, lai saprastu, vai bērnam patīk un lietos. Krēsliņš, piemēram, nepatika. Tad, kad sāka sēdēt, tad jau tika pie barošanas krēsla un sēžamratiem.

11 - 15 no 15