FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

knupīts un slings

Sveiki !  griezos pie jums pec idejas un padoma! 

Varbut zinat vel kadu adresi kur var apdrukat knupiti berninam(ar vaardinu, miilvaardinu) , bez maneklis.lv? ka jums skiet, vai tada davanina butu piemerota raudzibam?

Vel jautajums maminam, vai izmantojat mazajam slingu? Esmu iedomajusies par kautko taadu, bet baidos iegadaties.Manam mazajam pusotrs menesitis, bet taka ari pasai patik kusteties, iet utt, tad butu jauki ja mazo varetu panemt tuvaak pie sevis, un butu brivakas rokas.Vienmer kad bernins pamodies negribas likt tik ratos un autobenkiitii.Ludzu jusu viedoklus par slingiem, kadus jus lietojat, vai preteji kadel nelietojat?!

9 Atbildes

up

Mazu zidainiti neliktu ne sliga,ne ari ilgstoši autosedekli.Seit ir raksts par slingiem un mazuli http://www.mammamuntetiem.lv/articles/27685/vai-slingu-lietosana-ir-kadi-riski-un-ka-no-tiem-izvairities/

noskaidro vai beerns knupi njem.

tu jaundzimusho visu laiku turi autobenkjii??

Slings ir lieliska manta! Tikai netaupi, ņem labu, lai neizdragātu bērnam muguru. Bet knupis mūslaikos - nezinot ģimenes uzstādījumus un reālo situāciju, pat pa purnu var dabūt par tādu dāvanu. Es tiešām apvainotos. Tā kā var dāvināt, bet labi zinot, ka tiešām būs vietā.

> Ieva

noskaidro vai beerns knupi njem.

nu tas ir taa ja tiesaam zin ka nem.

> Ieva

tu jaundzimusho visu laiku turi autobenkjii??

nee , autobenkkiitii lieku pa reizei kad ammaa pudeliiti, taados aatros momentos,kad tiesaam vajadzeetu briivas rokas.zinu,ka ilgi nedriikst jo mugurina un skriemeli trausli.

> Margueritte

Slings ir lieliska manta! Tikai netaupi, ņem labu, lai neizdragātu bērnam muguru. Bet knupis mūslaikos - nezinot ģimenes uzstādījumus un reālo situāciju, pat pa purnu var dabūt par tādu dāvanu. Es tiešām apvainotos. Tā kā var dāvināt, bet labi zinot, ka tiešām būs vietā.

kaa tev skiet, kas ir labaakaa daavana dodoties raugulos?

Es pirku andele knupja tureteju,hand made.

1 - 9 no 9