FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Padalaties ar viedokli :)

Gribētu uzzināt viedokli, kā Jūs attiecaties pret apģērbu, kas ir pašu šūts? Ja tas ir moderns, tad Jūs labprāt pērkat par lētām naudiņām, vai tomēr izvēlaties kvalitatīvu, perfekti un pareizi sašūtu, iešūtu (un tml) apģērbu, kas attiecīgi arī maksā un garantē ideālu apģērba valkāšanu? :)

10 Atbildes

Ja apggerbs ir moderns un pec manas gaumes tad nav noziimes kas to ir ssuvis- suvejs vai dizaineris. Man galvenais ir, lai labi izskataas virsu :)

Es ļoti labprāt tieši pat izvēlēšos homemade variantu pie šuvējas, kas būs oriģināli, kā arī visbiežāk krietni lētāk. Piemēram, tepat skapī un andelē ir superīgas meitenes, kas ;suj fantastiski skaistus svārkus. :)

Paša šūts(dizainers,profesionāls šuvējs)nemaksā gan lēti.

Masu produkcija veikalos ir gan lēti,un ļoti dārgi un dažkārt pēc pirmās mazgāšanas jānes pie šuvēja vīles labot,jo pārsvarā ir vislētākais oderes audums.

No bērnības ar šausmām atceros iešanu pie šuvējās un kārtējo mērīšanu nepabeigtai kleitai... tas lūk man nepatīk! bet gatava prece- jā, patīk!bet man nav svarīgi, kas šuvis (nu respektīvi - konkrets cilvēks, zīmols vai vnk masu produkcija veikalā), galvenais,lai man patīk pats produkts un apmierina cena (tātad dizaineru drēbes nepērku gan, betbbērnam ir pāris apģerbi- lacites, bikses,ko šuvušas šuvējas es teiktu lēti). :)

Ja tas šuvējs ir profesionālis, tad tiešām nebūs lēti. Bet nekvalitatīvu amatiera darbu es nepirktu gan.

Nesapratu jautājuma būtību - vai tad paša šūts ir tikai moderns, bet nekvalitatīvs un lēts? 

Nē, tas nebija domāts sliktā ziņā :) Drīzāk par tiem šuvējiem, kas nav dizaineri un izcili profesionāli, bet tāpat šuj ļoti skaistas lietas :) Moderni, lēti un nekvalitatīvi jau būtu aliexpress stilā :D

Sana

Padalaties ar viedokli :)

Gribētu uzzināt viedokli, kā Jūs attiecaties pret apģērbu, kas ir pašu šūts? Ja tas ir moderns, tad Jūs labprāt pērkat par lētām naudiņām, vai tomēr izvēlaties kvalitatīvu, perfekti un pareizi sašūtu, iešūtu (un tml) apģērbu, kas attiecīgi arī maksā un garantē ideālu apģērba valkāšanu? :)

daudzas  šuvējas taču arī prot šūt kvalitatīvi un perfekti ;)

Vai tiešām sanāk lētāk šūt? Diez vai. Ja izvēlas kvalitatīvu un skaistu audumu + darbs. Man kleita izmaksās šūta 90 EUR. 

Nesen arī pasūtīju pie šuvējas. Kopā izmaksāja EUR 79. Var būt veikalā sanāktu dārgāk konkrēti tas ko es pasūtīju, bet vai krietni dārgāk - diez vai (protams, ja nebūs slavens brends, bet ne par to stāsts).

Kā kura šuvēja prasa, man Jūrmalā viņas ir labas un kvalitatīvas sava aroda pratējas.

Vīra māte regulāri iet pie šuvējas, lai uzšuj kleitas, jo viņa ir omulīga un omulīgiem cilvēkiem ir grūti sev atrast stilīgas un gaumīgas drēbes. Viņa parasti atrod modeli, kādu grib, nopērk audumu un dodas šūt. Parasti iekļaujas cenā ap 50 EUR, jau ar visu audumu.

Kā saka, kas meklē, tas atrod labi un kičīgi.

Tāpat arī superīgas mantas var atrast humpalīšos (te daudzām meitenēm bizness no tā plaukst)

@Clothes - ok, fine, lai arī 90 eur, bet tā ir unikāla un piemērota tieši Tev. Ja pastaigā pa Rīgas veikaliem un jāmeklē kleitas uz kāzām, tad cenas uh tīī.

> Haily

Kā kura šuvēja prasa, man Jūrmalā viņas ir labas un kvalitatīvas sava aroda pratējas.

Vīra māte regulāri iet pie šuvējas, lai uzšuj kleitas, jo viņa ir omulīga un omulīgiem cilvēkiem ir grūti sev atrast stilīgas un gaumīgas drēbes. Viņa parasti atrod modeli, kādu grib, nopērk audumu un dodas šūt. Parasti iekļaujas cenā ap 50 EUR, jau ar visu audumu.

Kā saka, kas meklē, tas atrod labi un kičīgi.

Tāpat arī superīgas mantas var atrast humpalīšos (te daudzām meitenēm bizness no tā plaukst)

@Clothes - ok, fine, lai arī 90 eur, bet tā ir unikāla un piemērota tieši Tev. Ja pastaigā pa Rīgas veikaliem un jāmeklē kleitas uz kāzām, tad cenas uh tīī.

tas gan! Bet es labāk piemaksātu vēl, lai būtu uzreuiz gatava (nav daudzās laikošanas + laiks+nekad jau nezini rezultātu par 100%) un tāda, kas man patīk, bet atrast reizēm ir ļoti grūti, pat, ja esi gatavs maksāt. Un , protams, cenas nav zemas, es pat teiktu - reizēm neadekvātas. Pavisam neforši, ja atrodi, ko meklēji, bet izmēra jau vairs nav. Ja ir kaut kas foršs - ātri "izķer" - esmu pamanījusi, ka pat, ja ir samērā dārga drēbe, vienalga izķer, ja ir īpaša:-)

1 - 10 no 10