FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Skaistumkopšana

Sveikas! Jau kādu laiciņu domāju par skaistumkopšanas kursiem. Ļoti patīk čabināties ap cilvēkiem un esmu nolēmusi mainīt profesiju. Varbūt šeit ir kāda, kas ir mācījusies par kosmetoloģi? (man vairāk interesē sejas attīrīšanas procedūras, uzacu, skropstu krāsošana) Varbūt varat ieteikt kādus labus kursus vai kādu labu skolu, kur to var apgūt ?   Būšu pateicīga par jebkuru informāciju. Lai Jauka diena, Zane

7 Atbildes

Sveika

Pati studeju Latvijas unversitates Paula Stradina medicinas koledza par Arsta paligu. Un musu kursa meitenei piedavaja izmeiginat pa brivu proceduras kuras salona izmaksa pie 100e. Bij prieciga un apmierinata ar rezultatu. Taka Es noteikti iesaku so koledzu. Atrodas bulduros ja nemaldos ir gan rita gan vakara grupas. Ir ari prakses

Pameklesšu informaciju :)

www.psk.lu.lv

ja līdz 29 gadiem, tad bezmaksas par kosmetalogu var izmācīties Rīgas stila un modes profesionālajā vidusskolā, pati ietu tur kko pamācīties, bet diemžēl katru dienu nevaru skolas solā sēdēt, neklātienes tur nav.

> euuva

ja līdz 29 gadiem, tad bezmaksas par kosmetalogu var izmācīties Rīgas stila un modes profesionālajā vidusskolā, pati ietu tur kko pamācīties, bet diemžēl katru dienu nevaru skolas solā sēdēt, neklātienes tur nav.

Tur gadījumā nebija maksa, ja neesi vidusskolnieks/vidusskolu jau pabeidzis..?

Man tas taapat neder, jo es ikdienaa straadaju, man dereetu 1-2 dienas nedēļaa..

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> euuva

Tur gadījumā nebija maksa, ja neesi vidusskolnieks/vidusskolu jau pabeidzis..?

Pirmo reizi tur stājos pēc 12.klases konkurss gan bija attiecīgi , kuram labākas sekmes, jo vietu nebija daudz. Tiku iekšā , bet beigās aizgāju uz citu skolu. Bet jāmaksā nebija tur pat vēl stipendiju maksā. 

Bet tagad man tur pazīstama meitene gatavojas mācīties, teica līdz 29 gadiem esot tāda iespēja.

Frizieri, spa speciālisti, kosmetolgi, tērpu dizaineris vai kkas tāds. Principā iespēja laba. 

1 - 7 no 7