FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Elvīra Butāne

sveikas, meitenes....

varat palīdzēt un ieteikt ko darīt?

neiziet uz kontaktu, uz vēstulēm neatbild un preci arī nēesmu saņēmusi!

jau vairāk kā mēnesi atpakaļ aizskaitīju naudiņu, bet preci nesaņēmu:(

15 Atbildes

Viņa man tikko atbildēja, nezinu, cik daudz tam visam var ticēt. Esot bijusi slimnīcā utt.

Izsūtīšot paciņu rīt no rīta.

> madža (tiešām lēti!)

Izsūtīšot paciņu rīt no rīta.

sveika, kaa beidzaas?....vai izsuutiija tev pacinju???

Hmmm nuu patiesībā ja cilvēks tiešām grib visu ko var sarunāt un izdarīt, ja pats fiziski nevar.  Katram ir kāds līdzcilvēks ar ko kopā dzīvo, vai kāda tuvāka draudzene, kam var uzticēt izsūtīt paciņu, ja jau slimnīcā palikšana vai kādas tur neparedzētas lietas ievelkas. 

Man piemēram, tā bija, izsūtīju meitenei mēteli, izrādās viņa ar maoz pa to laiku tikusi slimnīcā un viņas vīrs un atsūtīja vēstuli un visu nokārtojām, nelika man mocīties neziņā un gaidīt un domāt, esmu  piekrāpta vai neesmu. 

Domāju, ka tam slimnīcas variantam maz var ticēt. Gribētu - būtu sarunājusi ar kādu, lai izsūta viņas vietā, vai atradusi veidu, kā paziņot un kko izdomāt. Ja nu vienīgi ir tādā stāvoklī, ka tas nav iespējams. ;)

Domāju, ka tam slimnīcas variantam maz var ticēt. Gribētu - būtu sarunājusi ar kādu, lai izsūta viņas vietā, vai atradusi veidu, kā paziņot un kko izdomāt. Ja nu vienīgi ir tādā stāvoklī, ka tas nav iespējams. ;)

Tieši tā. Un tad viņa pirmajai meitenei arī būtu atbildējusi, nevis, tagad, kad ir diskusija un uzraksta vēlviena, pēkšņi attopas.

11 - 15 no 15