FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Diēta

čau! gan jau daudzām ir sanācis uz diētiņas pasēdēt vai paskatīties kā ar to cīnās kāds no tuviniekiem. :) šoreiz esmu atbalstītājas lomā. Zinu  pilns internets ar visādām diētas programmām, kā arī ko tik nevar iegādāties visādi brīnumlīdzekļi. ;D Kādam palīdz kādam mazāk. 

Kā Jums ir gājis? Kas ir devis kādu rezultātu? Vai tā neēšana pēc pulksten 18tiem, 19tiem palīdz? 

Kādus  produktus lietojāt, ko varat ieteikt? :) Nebūs jau nez kāda dramatiskā diēta ar badošanos vai sēdēšana tikai uz kāpostiem un gurķiem, bet nu tomēr nedaudz vajag pamēģināt kādu riepiņu mazāku padarīt :)

17 Atbildes

Labots 04.07.2016 14:06

Hey! Savulaik (pirms 9 gadiem) pēc otrā bērna dzemdībām nometu labi daudz, skaitlis ko nometu svārstījās ap 25 kg! Atteicos no miltu izstrādājumiem, baltā cukura, samazināju sāls daudzumu un arī porciju lielumu, kā arī biežāk ēdu, bet mazākām porcijām. Necepu eļļa, bet nopirku tvaika katlu. 

Godīgi pateikšu esmu ļoti palaidusies, kopš pagājušā gada(no 60 kg) pieauga 12 kg klāt, tagad atkal esmu šīs epopejas sākumā- metu nost uzkrāto! Tas nav viegli, bet galvenais sākt un saprast, ka ar pliku neēsānu neko nepanāksi- ir jāēd, vienkārši pareizi un nelielām porcijām. Ja gribas kādu kārumu- neliedz sev to, bet ar norunu ka reti un nelielu gabaliņu.Vislabākais kārums vasarā ir arbūzs un melone... mmm! Ja garšo šokolāde- lieto uzturā rūgto! \

Nopērc svarus (mazos) un skaiti kcal! Tas ir aizraujoši! 

Ja nepatīk skriet, peldi! Tas ir lielisks treniņš visam ķermenim!

Lai veicas! 

Labots 05.07.2016 13:55

> Snowfox

Hey! Savulaik (pirms 9 gadiem) pēc otrā bērna dzemdībām nometu labi daudz, skaitlis ko nometu svārstījās ap 25 kg! Atteicos no miltu izstrādājumiem, baltā cukura, samazināju sāls daudzumu un arī porciju lielumu, kā arī biežāk ēdu, bet mazākām porcijām. Necepu eļļa, bet nopirku tvaika katlu. 

Godīgi pateikšu esmu ļoti palaidusies, kopš pagājušā gada(no 60 kg) pieauga 12 kg klāt, tagad atkal esmu šīs epopejas sākumā- metu nost uzkrāto! Tas nav viegli, bet galvenais sākt un saprast, ka ar pliku neēsānu neko nepanāksi- ir jāēd, vienkārši pareizi un nelielām porcijām. Ja gribas kādu kārumu- neliedz sev to, bet ar norunu ka reti un nelielu gabaliņu.Vislabākais kārums vasarā ir arbūzs un melone... mmm! Ja garšo šokolāde- lieto uzturā rūgto! \

Lai veicas! 

Labots: vakar, 14:06

25 kg tas gan ir bijis liels darbs. :) Cik  apm ilgā laika posmā tas izdevās? :)  Tad jau arī visa garderobe jāmaina, bet tā man liekas ir pozitīvā garderobes maiņa. :) Nevis tā, ka pagājušajā gadā derēja šī skaistā kelitiņa, tagad jāiet uz balli un nav ko uzvilkt, nekas vairs neder, jamēklē lielāks izmērs. :)Pati esmu visu laiku smalciņa, tāpēc neesmu to nekad tā īsti izjutusi, ēdu ko gribu, ne visiem tas tā ir. 

> euuva

> Snowfox

Lai veicas! 

Labots: vakar, 14:06

25 kg tas gan ir bijis liels darbs. :) Cik  apm ilgā laika posmā tas izdevās? :)  Tad jau arī visa garderobe jāmaina, bet tā man liekas ir pozitīvā garderobes maiņa. :) Nevis tā, ka pagājušajā gadā derēja šī skaistā kelitiņa, tagad jāiet uz balli un nav ko uzvilkt, nekas vairs neder, jamēklē lielāks izmērs. :)Pati esmu visu laiku smalciņa, tāpēc neesmu to nekad tā īsti izjutusi, ēdu ko gribu, ne visiem tas tā ir. 

Labots: šodien, 13:55

Pagājuši daudzi gadi, īsti neatceros, bet manuprāt 4-5 mēn laikā to paveicu. Tas ir ļoti ātri, un priekš organisms skaitās stress... bet svars neatgriezās uzreiz, tik pēc kāda laika kad sāku nesamērīgi ēst. 

Es nekad neesmu bijusi super tieva, bērnībā jau biju apaļa un ar labu apetīti.. un visa pamatā, tagad saprotu, lai notievētu ir mazāk jāēd un vairāk jākustās Vēsais 

Gardorobez maiņas, tas ir kaut kas fantastisks... piekrītu!

Bet manuprāt, katrai ķermeņa formai ir savi apģērbi, kuros mēs izskatāmies lieliski, neskatoties uz lieko svaru, tapēc var pamanāz tievējot, sevi par dažiem nomestiem cm apbalvot ar kādu skaistu drēbi, lai procesa laikā izskatītos skaisti un būtu stimuls iet līdz galam! 

Sveikas. :) Es arī visu laiku esmu cīnijusies ar lieko svaru,bet pagājušo gad pamēģināju auzu pārslu diētu. Rezultāti mani pārsteidza:) 3 dienu laikā -4kg. Ar šo diētu kopumā tiku nometusi 8kg īsā laikā,un atpakaļ kg jau gada laikā nav nākuši atpakaļ :)

Padaloties ar savu pieredzi,  varu teikt, ka vienmer biju pret kaut kādām diētām, taču sagadījās tā, ka pēc veikala apmeklējuma un apģērbu mērīšanas (bieži neiepērkos, iepirkšanās nav mana mīļākā nodarbe) pirms darba balles, sapratu, ka kaut kas jādara. Pēdējā laikā manīju, ka drēbes paliek uzspīlētākas, taču negribējās līdz galam tam noticēt. Iepriekš biju dzirdējusi no kolēģēm par šādu diētu, taču īpaši neiedziļinājos, līdz nolēmu pamēģināt Stokholmas 7 dienu diētu- un nedēļas laikā nometu sešus kg (no 74 uz 68)- nereklamēju, tikai padalos ar savu pieredzi. :-)

:) grūti jau pierast pie savādākas ēdienkartes, viens ir izturēt kādu laiciņu, otrs ar tādu dzīvot.  :)

Katru rītu 7 dienu garumā ēdu auzu pārslu putru bez cukuru, ar augļiem klāt un rezultātā -3kg :)

Un viennozīmīgi neņem vērā neēšanu pēc 18:00, muļķības! Galvenais 3h pirms gulētiešanas neēst smagas maltītes ;)

pr magjiskajiem plkst.18.00 vairaak domaats taa,ka 3 stundas pirms guleeshanas neest,ja pienjemam,ka peec 21iem iet pie miera...tik pat labi vari neest peec 20.00,ja iesi guleet pusnaktii,manupraat.

man ljoti patiik labi paeest,taapeec censhos sevi nemociit ar dieetaam,reiz gan izmeegjinaaju badoshanos,kad meenesha laikaa nometu taa,ka citi pamaniija un izteica komplimentus- vnk needu neko elljainu,galju,saldumus,cukuru...bet taa bija liela mociiba.

> rolipoli

pr magjiskajiem plkst.18.00 vairaak domaats taa,ka 3 stundas pirms guleeshanas neest,ja pienjemam,ka peec 21iem iet pie miera...tik pat labi vari neest peec 20.00,ja iesi guleet pusnaktii,manupraat.

man ljoti patiik labi paeest,taapeec censhos sevi nemociit ar dieetaam,reiz gan izmeegjinaaju badoshanos,kad meenesha laikaa nometu taa,ka citi pamaniija un izteica komplimentus- vnk needu neko elljainu,galju,saldumus,cukuru...bet taa bija liela mociiba.

un par sportu,gribeetu oponeet- ciitiiga skrieshana vai cita veida sportoshana uzaudzee muskuljus,kas ir smagaaki par taukiem,es tur lielu jeegu neredzu,ja vien negrib baigi tvirto augumu vai arii,ja liekaa ir baigi daudz.

1 - 10 no 17