Auskaru remonts.

Labdien visiem! 

Velos uzzinat cik izmaksatu remonts, ja sudrabu auskariem noluzusi kajina. 

re ja ir saluzusi ta ka siem auskariem http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1354173&filter=myfavourites  ?

0 0

Joprojam aktuali.

0 0

ap kadi 5 eur varetu but. 

0 0

11.07.2016 18:38

Zinu,ka pulksteņmeistari arī remontē un pat liekasvlētāk

0 0

11.07.2016 19:07

> Inese Karpova ex.Urbane

Joprojam aktuali.

cenas noteikti atšķiras, vai labot Rīgaa vai Ventspilī ;)

0 0

11.07.2016 19:50

Es ieteiktu painteresēties Pērļotavaa Barona kvartaalaa! Tur ļoti jaukas rotu meistares.

Un vēl ir viens meistars Biķernieku ielaa, ja nemaldos Biķernieku 24. Man vēraas  zelta auskariņš vaļaa un meistars biku paķimerējaas, pat naudu neprasīja! Teica skaistaam sievietēm par velti.. Teicu, ka tad naakšu vēl! Un šis - lai naakot! :) Taa nu ir sanaacis, ka šo visiem staastu, jo pozitīvas emocijas pietika visai dienai un tas meistars noteikti ir ieguvējs, jo esmu viņu jau izreklamējusi vismaz 5 reizes...:D Kaads Rīgas centra ebreju tautības paarstaavis, noteikti būtu vismaz 2eur paprasījis...

0 0

11.07.2016 20:24

> Sana

> Inese Karpova ex.Urbane

Joprojam aktuali.

cenas noteikti atšķiras, vai labot Rīgaa vai Ventspilī ;)

Pilnigi piekritu!

Viss atkarigs no pilsetas un arii no meistara. Riga noteikti jarekinas dargak. Bet jebkura gadijuma nevajadzetu but lielai cenai, ja vien nav kads lepns meistars/salons. Konkretu cenu gruti pateikt. 

0 0

> orhideja

Es ieteiktu painteresēties Pērļotavaa Barona kvartaalaa! Tur ļoti jaukas rotu meistares.

Un vēl ir viens meistars Biķernieku ielaa, ja nemaldos Biķernieku 24. Man vēraas  zelta auskariņš vaļaa un meistars biku paķimerējaas, pat naudu neprasīja! Teica skaistaam sievietēm par velti.. Teicu, ka tad naakšu vēl! Un šis - lai naakot! :) Taa nu ir sanaacis, ka šo visiem staastu, jo pozitīvas emocijas pietika visai dienai un tas meistars noteikti ir ieguvējs, jo esmu viņu jau izreklamējusi vismaz 5 reizes...:D Kaads Rīgas centra ebreju tautības paarstaavis, noteikti būtu vismaz 2eur paprasījis...

kadas tur aptuveni cenas? :) jo man vajag sataisit divas kedites, bet nezinu kur iet... 

0 0

Liels paldies visam. :)

0 0

11.07.2016 22:26

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> orhideja

kadas tur aptuveni cenas? :) jo man vajag sataisit divas kedites, bet nezinu kur iet... 

Lēti! Man bija komplekts - auskari un krelles. Viens auskars pazuda. Tad es no krellēm palūdzu izveidot auskariņus. Pašas krelles paarvēra, pievienoja vēl pagarinaataaju un ja nemaldos par visu, ar visaam detaļaam, samaksaaju 3,50.. Citrreiz no tur atrodamaam bumbiņaam palūdzu uztaisīt auskariņus un pa 15min jau bija gatavi un samaksaaju kaut kaadus 1,50, nu ļoti lēti bija! 

0 0

> orhideja

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> orhideja

Lēti! Man bija komplekts - auskari un krelles. Viens auskars pazuda. Tad es no krellēm palūdzu izveidot auskariņus. Pašas krelles paarvēra, pievienoja vēl pagarinaataaju un ja nemaldos par visu, ar visaam detaļaam, samaksaaju 3,50.. Citrreiz no tur atrodamaam bumbiņaam palūdzu uztaisīt auskariņus un pa 15min jau bija gatavi un samaksaaju kaut kaadus 1,50, nu ļoti lēti bija! 

owwh, tas jau bus jaiet tur labot :D jo esmu daudz dzirdejusi, bet cenu nezinaju. Paldies Skūpsts

0 0

1 - 10 no 10