FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Svinību vieta 2gadniekam//dekorācijas

Sveikas! Meklēju padomu, ieteikumu, kur varētu svinēt dzimšanas dienu 2gadniekam. Tā nebūs bērnu ballīte,jo būs tikai vēlviens bēbis, bet būs vairāk pieaugušo - vecvecāki, tantes un onkuļi (nu labi, tie no 15-30 g.v.). Labāk gribētos kaut kur ārā, bet nezinu kur. Lucavsala nav mums piemērots variants, bet kas līdzīgs derētu (foršāk būtu,ja tur būtu kāda kafejnīca, lai pašiem nav viss jāgādā), arī piknika parks laikam vēl nederēs,tieši tapēc,ka būs pieaugušie, ne bērni. Vai jūrmalā nav nekā tāda?vai pie kāda ezera?

Varbūt varat arī padalīties ar ieteikumu, kā izklaidēt mazo 2 gadnieku, lai viņam būtu sajūta,ka viņam svētki? Salūtu nesagaidīs, jo ap 21iem jau iet gulēt :D kāda burbuļu pūšanas atrakcija?baloni? LŪDZU, padalieties ar padomiem!

Kā arī labprāt iegādātos dekorācijas ballītei, arī burbuļpūšamos,ja ir vairumā (tie var būt izmantoti jau iepriekš, protams, bet ne gandrīz tukši )...


7 Atbildes


Labots 07.07.2016 13:01

Smaidīgs

Nu labi,ja nav ideja vietai, tad , lūdzu, māmiņas, padalieties,kā iepriecinājāt savus 2gadniekus?nu nejau tikai dāvanas ir forši un svētku vienīgais prieks... Lūdzu, tiešam tik mazam nezinu ko sarīkot, kā iepriecināt un radīt īpašu dienu!


Kāpēc nevēlaties izrotāt māju ar visādām bērnu štellēm un uztaisīt interesantu ballīti? Tomēr tikai 2gadnieks. Kad vēl mājās mierīgi pasvinēsiet, citus gadus jau pieprasīs piepūšamās atrakcijas un citus ārpusmājas labumus:)) Mēs bērnam pirmos 3 gadiņus tikai mājās. Mazliet radošums mammai, un māju ne pazīt:)) Turklāt, tur jau ir tas sāls - uzpošanā. Uzreiz īstā sajūta:)) Bet tas nu taa.

Uz Skultes pusi ir Laučakmens(jābūt mājas lapai). Tā ir laba vieta. Jūra skaista, tīra. Nemudž no cilvekiem. Augšā var palikt ar teltīm pļaviņā, bet arī samaksāt par būdiņu:)) Tā tiesām ir varen jauka vieta:))


http://www.laucakmens.lv/main.php


Nu mums mājās maaaaz vietas :/ bet plānojas ap 15 personām (mūs ieskaitot), tad pa istabām,virtuvi,wc un vannasistabu viesi jāsadala,lai nebūtu virsū jāgrūžas :DLabots 09.07.2016 13:00

ja gribat maksaat par telpu iiri,tad varu ieteikt pljavniekos- roli poli -atsevishkja maajinja,iekshaa,liela rotalju istaba beerniem,wc,sviniibu telpa,miikstais diivaans,muuzikas sisteema un kamera beernu telpaa- vecaaki var redzeet,kas notiek.Saprotu,ka nebuus beernu barinjsh,bet mazais buus nodarbinaats un pieaugushie var mieriigi iet dejot vai darboties ar mazo speelju telpaa,buus privaati un forshi,mees tur svineejaam mazajai 4 gadu dzimeni.

https://www.facebook.com/Roly-polylv-357039027809759/?fref=ts


Mēs savas meitas ballīti svinējām kafejnīcā kur līdzās ir bērnu laukums ar aktivitātēm. Bija ideāli, mazie paēda un tad varēja dzīvoties, bet tikmēr pārējie varēja mirklīti pasēdēt mierā.

1 - 7 no 7