Meitene-krāpniece?

Ko darīt situācijā, ka esmu samaksājusi meitenei naudu, viņa pateica, ka paciņu izsūtīja (30.06.), bet vēl līdz šai dienai nav. Kā arī viņai rakstu nepārtraukti, redzu ka vēstules izlasa, un ik palaikam ir online? Kliedzošs 

Man ir viņas vārds, uzvārds, bankas konts. Skatos profilā, atsauksmes tikai pozitīvas, manas pasūtītās drēbes izņemtas.

11 Atbildes

pazvani uz pakomaatu,lai paarbauda vai uz Tavu numuru paka tika suutiita?

Noteikti mēģiniet sazināties ar so pārdevēju, pirms izliekat viņas vārdu publiskai apskatei. Visādi var gadīties. Es pati pavasarī nonācu nestandarta situācijā, kad noķēru gripu un tiku vesta uz LIC, nepaspējot nokārtot vienu pasūtījumu atverskapi.lv. Protams, es "pieslēdzu" vīru un visu nosūtījām, bet...visādas situācijas var būt. Es vairs visu tik kategoriski nevērtēju. Mēģiniet sazināties! Ja, protams, galīgi nekā, tad gan šī pārdevēja ir pelnījusi, ka viņas vārdu zina visi:)

Veiksmīgi!:)

Man pašai bija tāds gadījums tepat Rīgas pakomātos :( Meitene ieskaitīja naudiņu,es uzreiz ieliku paciņu.Pakomāts čeku neizdeva,bet par to neuztraucos,jo galvenais,lai ir uzlīmēts kods (omniva).Paiet viena diena,prasu meitenei,vai saņēma paciņu?Nē,nav..Un ta apmeram 5 dienas..Protams,es šokā,meitene arī jau aizdomīga paliek..Zvanīju Omnivai (ik pēc stundas,jo nevarēja sazvanīt),kamēr sazvanīju un izstāstu situāciju,aprakstu paciņu,pasaku laiku,datumu,kad ieliku..Šī saka,pazvanīs kurjeram..Gaidu..Atzvanīja,esot paciņa itkā aizkritusi kaut kur mašīnā utt.Beigās ielika paciņu,kur vajag un meitene laimīgi dabūja savas pasūtītās mantas! :)

Bet es visu to laiku jutos kā noziedzniece..

Tavā gadījumā izskatās,ka meitene ir krāpniece,ja pat netaisnojas,neatbild..

Ja neatbild, tad visticamāk - 2 iespējas:

1. Kauns pateikt, ka nav atradusi laiku ievietot paku, tāpēc arī neatbild... pieļauju, ka tā arī ir

2. Vai arī tik tiešām krāpšanas gadījums... negribētos protams pieļaut, jo ir pozitīvas atsauksmes kā Jūs minat.

Ja būtu nosūtījusi, noteikti atsūtītu Jums info, ka ievietoja pakomātā un ir taču arī sūtījuma kods galu galā ( Ja Omniva un pasts). ar pasta staciju tā sarežģītāk :(

Uzzvanīju uz Omniva, viņi pateica, ka uz manu numuru nav bijis nekas sūtīts. Sāku domāt, ka tas profils ir "feiks", jo kāpēc uz vēstulēm neatbild. 

Ieteikums arī no manis sākt ar saziņu ar pakomātu, īpaši jau, ja tas ir Omniva.

Kādēļ uzreiz apgalvot, ka meitene ir krāpniece ? Vai esi viņai piezvanījusi ? Ieteiktu arī to izdarīt, protams, ja esi paņēmusi nr.

Vai arī nosūti meitenei ziņu, ja esi pārliecināta, ka lasa.. Paprasi paskaidrojumu par situāciju.., un izklāsti, ka bieži sastopamas nogodīgas pircējas, saki, ka sliecies  domāt ņemot vērā ignorēšanu, ka viņa tāda ir. Un, ja nesaņemsi paskaidrojumus ieliksi uz "šērošanu" rakstu feisbukā.  Tici man ! Metode efektīva un pārbaudīta ! 

Kā nekā atbildība jāuzņemas abām pusēm, ne tikai pircējai ! Smaidīgs

Pati, kad sūtījums noklīda un nenonāca gala punktā, braucu uz Rīgu uz Omniva noliktavu, kur savu paciņu dabūju rokā un nogādāju personīgi pircējai. Cik esmu manījusi, vairākas dāmas tiešām neuzņemas atbildību nepar ko. Sajūta tāda: naudu saņēmu- kaut kad pakomātā iemetu, tālāk vairs nav mana daļa, kur Omniva liek sūtījumus. BēdīgiNeizlēmīgs

Sveika,vari atsutit privati kads taj meitenei vards?Man lidziga situacija ,saka kad izsutita paka,sms lasa bet neatbild un kodu nesuta.

man ar apisa pa 30euro..  noriju un vis,, tpc tikkai tgd real tiekoties..

Ieteiktu veikt sūtījumus caur Latvijas pastu, tur ir sekošanas kods, ir iespēja apdrošināt, sūtīt ar pēcmaksu, ir redzams saņēmēja vārds , uzvārds un adrese.

Ja meitene būtu paciņu izsūtījusi, tad viņa būtu tā arī atbildējusi, vai pati sāktu satraukties, kur tik ilgi nav saņemts un piedāvātos zvanīt uz omnivu utt. Izskatās, ka tā paciņa nemaz nav...

1 - 10 no 11