FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

matu taisnotājs- suka

Sveikas!vai kādai ir bijusi pieredze ar matu taisnotāju-suku? Patika vai nē? Kādas atsauksmes? Labāks kā parastie ierastie taisnotāji-pannas? 

5 Atbildes


https://www.google.lv/search?q=matu+taisnotajs+suka&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjClNHgrPDNAhUoEpoKHZn8CrIQ_AUIBygB&biw=360&bih=519


Atvainojiet jus laikam atsutija paku , saputrojos vakar atnaca sms ka atkal nevar nosutit paku domaju ka no Jums . Bet tas bija par biksem. 


Es arī gribētu dzirdēt atsauksmes par šo taisnojošo suku,kādu laiku jau domāju to iegādāties,bet nav pārliecības vai ir vērts.


man ir šāds https://www.xnet.lv/philips-hp-8634-00-procare-termosuka.html sanāk 2in1 - taisnotājs, gan ne tik labs kā parastais taisnotājs + var ieveidot matu galus lokās. Ja grib matus nogludināt ir ok, bet priekš pamatīgas taisnošanas parastais taisnotājs ir labāks. Kopumā patīk.


Sveika!

Vislabākās atauksmes, 1x esmu mēģinājusi, super ! Draudzene iegādājās uz atlaidēm ap 140 eur.

Bet, ja ir doma iegādāties ebay un ali pieejamās, domāju lieki izmesta nauda.. Bet tas tikai mans viedoklis. :))

 

Pati ikdienā matus taisnoju ar šo http://www.1a.lv/skaistumam_un_veselibai/sievietes_skaistumam/matu_taisnotaji/remington_sleek_curl_s6500 , mati spīdīgi, labi iztaisnoti efekts saglabājas visu dienu un nav pievīlis ne dienu 2 gadu garumā. Cena arī optimāla. Smaidīgs

1 - 5 no 5