FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Ieteikums - lietotāji, kas mēnēša laikā neienāk portālā - automātiski tiek dzēsti.

Bieži gadās, ka noskatu preci, bet lietotājs jau kādu laiku nav ienācis profilā, tāpēc iesaku automātiski dzēst šādus lietotājus. Cerams manu ieteikumu ņems vērā. Paldies!

P.S. Termiņu, lai nosaka paši šīs lapas veidotāji.

26 Atbildes

Tiesi piekritu Jusu ierosinajumam. Ta ir gadijies, ka prece patik un lietotajs neradas piem 4 men.... 

Domāju mēnesis ir pārāk mazs termiņš,labāk būtu,ja tie būtu 3 mēneši.

> LI

Tiesi piekritu Jusu ierosinajumam. Ta ir gadijies, ka prece patik un lietotajs neradas piem 4 men.... 

+++

neuzskatu, ka lietotājs būtu uzreiz jādzēš..mazums, kas.  pietiktu ar to, ka sludinājumus dzēstu.

oi, nesapņojiet. Šis jautājums netiek risināts gadiem;) ir lietotāji, kuri nav redzēti 2 gadus un viss stāv nekustināts.

Vienkāršāk ir apskatīties profila info un meklēt cilvēku, kurš ir online regulāri un izvēlēties sadarbību ar šādu pārdevēju

Mēnesis noteikti ir stipri īss laika periods, lai pēc tā vadoties lietotājs tiktu dzēsts! Es saprastu, ja lietotājs te nav bijis kādus 3 mēnešus, ne mazāk - tad var dzēst. Es pati bieži vien kādu mēnesi neparādos dažādu iemeslu dēļ, un es būtu diezgan dusmīga, ja mani vienkārši izdzēstu laukā :)

> Marija

Domāju mēnesis ir pārāk mazs termiņš,labāk būtu,ja tie būtu 3 mēneši.

++++++++++++

Piekritiishu, ka meenesis ir paaraak mazs terminjsh.Var kaadus 3-4 meeneshus. Jo parasti esmu skapii katru dienu, bet nesen atgadiijaas negaidiitas veseliibas probleemas un slimniicaa biju meenesi averskapi.lv nevareeju ienaakt .Dziivee viss kas var atgadiities,pat tiem, kas katru dienu te ienaak:)

Nekad tas, kurš nezina neko svarīgāku par lupatām, nesapratīs to, kuram dzīvē ir daudz svarīgākas lietas. Vai tiešām tās lupatas spēj tik ļoti aptumšot prātu, ka cilvēki te naturāli nejēdz, jo gvelž? Nu uzraksti, pagaidi, neatbild tev - meklē citu, un viss. Vai tiešām tās ar lupatām apsēstās skolnieces nekā nevar ielaist savās šaurajās pierēs, ka cilvēkiem dažreiz interesantāk reālajā dzīvē, nevis virtuālajā, un viņiem mēdz būt darbs, mācības, bērni, ģimenes, atvaļinājumi, braucieni, slimības, hobiji, un e-pasts netiek pārbaudīts katru sekundi?

Labots 21.07.2016 13:40

Margueritte, man "lupatas"absolūti nav svarīgas..., bet arī es ieeju šeit praktiski katru dienu, aiz atbildības pret tiem kas varbūt vēlas kaut ko nopirkt! Lai viņiem mēnesi nebūtu jāgaida atbilde!

Ne lupatas visu nosaka, bet attieksme, saskarsmes kultūra un kripatiņa cieņas (tas laika daudz netaņem).

1 - 10 no 26