Māmiņu kursi

Sveikas, 

Kā Jūs sagatavojāties gaidāmajam mazulim? Gājāt uz kursiem? Uz māmiņui klubu?

Skatījos ,ka tur ir 4.tādas šķiet galvenās lekcijas 2h garumā. Par barošanu utt, pa 15 eiro. Ir to vērts? 

Droši vien par sliktu jau nanāk. Kurā mēnesī labāk iet? 

24 Atbildes

> Laima

> Adhara

Neredzu tādiem kursiem jēgu. It īpaši, ja visu, kas interesē var atrast internetā. 

Dzirdēt dzīvē ir kas cits, nekā ar degunu līst ekrānā un meklēt visu informāciju. ;) Nav tās sajūtas un emocijas ko var sajust klātinē.

Jautājums bija par lietderīgumu, nevis sajūtu, emociju un pastiprinātas uzmanības meklēšanu.

Aizej gan, sevišķi, ja pirmais bērniņš. Pēc tam jau info atradīsi visur +pieredze.

> Santa

Ja pa velti,tad neredzu iemeslu,lai neaiziet.

Es savu pirmo bērniņu gaidot nezinu neko,ko,lai meklē internetā,tad tur kko uzzini un,ja baigi interese,tad interneta padzilinati var apskatities

Es arī uzreiz pat nesaprotu ko man meklēt, jo daktere arī tā īpaši ne par ko nerunā, līdz ar to es pat īsti nesaprotu par ko man jādomā. Zinu, ka jākrāmē līdzņemšanai soma, lab\ak laicīgāk ne pēdējās dienās. Ja dod ieskatu par ko jādomā un kam jāpievērš uzmanība, tad jā, varu kko sameklēt internetā, bet citādi... kad sāku skatīties internetā saprotu, ka pat par to vispār nebiju aizdomājusies.

> Santa

Gājām arī uz ligzdinu,mums patika,noderīga informācija,vīrs uzskatīja,ka obligāti jāiet uz tadiem kursiem,bet laicīgi japiesakās.

Man sķiet,ka kopā bija 4 nodarbības,mēs uz pēdējo nepaspējām,jo mazais pieteicās ātrāk.

Kā tā pieteikšanās notiek? Atradu šo.

http://www.nepaliecviens.lv/lv/aktualitates/1653-toposo-un-esoso-vecaku-skola-jauno-maminu-gimenu-klubs-ligzdina-2016

Vienkārši jānosūta e pasts ar datiem un dzemdību datumu? Tad viņī paši dod ziņu, kad jāierodas? Nu ja bezmaksas nodarbība, tad labāk tomēr aiziet. 

> euuva

> Santa

Ja pa velti,tad neredzu iemeslu,lai neaiziet.

Es savu pirmo bērniņu gaidot nezinu neko,ko,lai meklē internetā,tad tur kko uzzini un,ja baigi interese,tad interneta padzilinati var apskatities

Es arī uzreiz pat nesaprotu ko man meklēt, jo daktere arī tā īpaši ne par ko nerunā, līdz ar to es pat īsti nesaprotu par ko man jādomā. Zinu, ka jākrāmē līdzņemšanai soma, lab\ak laicīgāk ne pēdējās dienās. Ja dod ieskatu par ko jādomā un kam jāpievērš uzmanība, tad jā, varu kko sameklēt internetā, bet citādi... kad sāku skatīties internetā saprotu, ka pat par to vispār nebiju aizdomājusies.

Tieši tā,tur tev dos nelielu ieskatu no kā varēsi atsperties,un,ja vel par velti kapec gan nē. Arī pati jutīsies drošāka.

Un,ja vēl taisies dzemdēt dzemdību namā,tad tur ir arī vecmāte no turienes,varēsi uzdot jautājumus.

> euuva

> Santa

Gājām arī uz ligzdinu,mums patika,noderīga informācija,vīrs uzskatīja,ka obligāti jāiet uz tadiem kursiem,bet laicīgi japiesakās.

Man sķiet,ka kopā bija 4 nodarbības,mēs uz pēdējo nepaspējām,jo mazais pieteicās ātrāk.

http://www.nepaliecviens.lv/lv/aktualitates/1653-toposo-un-esoso-vecaku-skola-jauno-maminu-gimenu-klubs-ligzdina-2016

Vienkārši jānosūta e pasts ar datiem un dzemdību datumu? Tad viņī paši dod ziņu, kad jāierodas? Nu ja bezmaksas nodarbība, tad labāk tomēr aiziet. 

Kur tie laiki :-D es vairs neatceros,bet man šķiet,ka mēs uzzvanījām uz to nummuru,kas norādīts mājas lapā un uzzinājām kā tas darāms :-) 

Lai veicas;-) novēlu jauku tikšanos ar mazo brīnumiņu;-) 

> Santa

> euuva

> Santa

Kur tie laiki :-D es vairs neatceros,bet man šķiet,ka mēs uzzvanījām uz to nummuru,kas norādīts mājas lapā un uzzinājām kā tas darāms :-) 

Lai veicas;-) novēlu jauku tikšanos ar mazo brīnumiņu;-) 

Nu skaidrs, tātad jāzvana :) Paldies

Gāju uz kursiem tikai ar 3.bērnu un ļoti nožēloju, ka ne agrāk. Izbrīna kursi, kuri pusi laika stāsta par ieņemšanu (piedodiet, bet mēs te visas jau tikām galā ar to) un dzemdībām kā no medicīnas grāmatas. Mūsu kursos laiks bija veltīts atslābināšanas metodēm, pozu izvēlei, elpošanai un partnera pareizai izmantošanai, īstās palīdzības sniegšanai un saprašanai, kas kurā brīdī būtu nepieciešams, ja sieviete pat vairs nevar pateikt. Turklāt ne tikai stāstīja, bet rādīja un lūdza visus arī izpildīt, lai saprot būtību. Arī dzemdību plānošanai ieteica pievērsties, likās - nu kā var izplānot to, kas no tevis maz ir atkarīgs? Bet pēc dzemdībām ļoti novērtēju to, domas tomēr materializējas. Nedaudz pieskarāmies (pēc lūgumiem) tam, kā uzvesties ar personālu, ko un kā sagatavot līdzi, lai tev mazāk rausta utt. Visai noderīgi bija un viss notika tā, kā izplānoju.

Gaju uz vienu nodarbību, kur stastija par pareizu elpošanu dzemdības, lai viss ietu vieglak un atrak, nodarbibas kopuma bija 10, notika slimnica un katra maksaju 15eiro. Man tas ĻOTI izpalīdzēja, mazinaja sapes. Lidz dzemdibam lasiju gramatas, par kopsanu un pirmajiem mēnesiem, izcelšu vienu - "Мать и дитя" 

Kur jūs gājāt?

11 - 20 no 24