FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Raudzības

Sveikas! Iesakiet lūdzu, ko varētu uzdāvināt ejot raugos pie 2 mēnešus mazas meitenītes?  :) 

Laika daudz sagatavoties nav. Kas Jums kā mammām liekas noderīgs un nepieciešams? 

Lielākiem bērniņiem jau vieglāk, kad jau spēlējas ar mantiņām un tā..  

Varbūt kkādu mantu, kur skan melodija kādu laiciņu? 

34 Atbildes

Labdien!

Mums bērniņam kristībās dāvināja, aploksnītes ar naudiņu, pārsvarā tie bija 10 euro, klāt balti 3 hēlija baloni, aploksnītes bija skaisti izrotātas, personificētas, vismīļāk, ja paštaisītas.

Es savam krustbērniņam, neskaitot ķēdīti,pie dāvaniņas arī radoši izpaudos, izveidoju palielu aploksni, kurai klāt pielīmēju baltu mežģīni,kas nopērkama audumu veikalos, pielīmēju arī skaistu gaiši rozā bantīti,un pāris "briljantiņus", aploksnē iekšā ieliku vēstulīti ar savām sajūtām, un dienas situācijas aprakstu, izklāstu, kā un cik rūpīgi mēs gatavojamies svētkiem.., rakstīju ar domu, lai mazajai princesei izaugot būtu atmiņas no savas pirmās dzīves baltākās dienas. Savā aploksnē biju ielikusi arī naudiņu.

Kā arī, tas gan vairāk tādēļ, ka svinējām pēc Latviešu tradīcijām, biju uzšuvusi mazu rozā priekšautiņu, kur katrā kabatiņā bija sava lietina ar nozīmi, ko viesiem arī stādīju priekšā,piem., rupmaizīte  - spēkam, rožu lapiņas skaistumam, un citas lietiņa.

Nebūšu labākais ieteicējs uz veikalā pirktām dāvanām, jo esmu diezgan radoša un dāvanas taisu personīgas saviem cilvēciņiem, bet Tev ieteiktu, nopirkt kādu piemēram dāvanu karti bērnu veikalā vai piemēram-baltu knupi, vai 3 gabalus piesiet pie hēlija balona/baloniem, un pielikt klāt vēstulīti ar novēlējumiem, var ielikt kādu piecīti ar tekstu - nebaltām dienām, vai ... ? Atkarīgs no vecāku humora izjūtas, un protams arī no iecerētā dāvanas budžeta..

Novēlu jauku un smaida pilnu mazuļa pirmo dzīves baltāko dienu.

Lai izdodas atrast "īsto" dāvanu! Nokautrējies

Labots 03.08.2016 11:10

Sveika,

Varu piedāvāt rotaļlietas un jaunas drēbītes pa ļoti pievilcīgām cenām, es kā mamma priecātos par šādam dāvanām

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1402622&filter=users

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1402624&filter=users

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1417469&filter=users

Kā triju bērnu māte teikšu viennozīmīgi - nauda! Pēc dzemdībām tā ir nepieciešama visvairāk, pirmajām laikam drēbes un piederumi jau sapirkti, bet ja nē - atkal nauda, jo no malas izdabāt ir nereāli.

Neiesaku davinat drebes, labak noperciet kadu dvieli ar kapuci, salvetes, pamperus (tas tiesam noderes :)) vai siltu paladzinu, jadavina tiesam noderigas lietas

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1321387&filter=users

Varu piedāvāt šāda veida suvenīru, kas pēc tam var būt kā interjera papildinājums bērnistabai

Noteikti ne drēbītes un mantiņas. Tās parasti ir jau sagādātas, sadotas un noteikti nav vajadzīgas. Tad jau drīzāk pamperus, salvetes vai ko citu praktisku. Bet visdrīzāk, ja īsti nezin ko pirkt, tad labāk naudu vai dāvanu karti kādā veikalā.

> brendu apģerbu outlet

Sveika,

Varu piedāvāt rotaļlietas un jaunas drēbītes pa ļoti pievilcīgām cenām, es kā mamma priecātos par šādam dāvanām

Labots: šodien, 11:10

es kaa 2 beernu mamma par dreebeem priecaatos vismazaak...tas ir bezpersoniski,ieiet un nopirkt dreebju komplektu ceriibaa,ka buus ok.Pirmaas dreebes parasti jau sapirktas,beebis aug tik aatri,ka lielaakaa dalja paliej neuzvilktas...tad jau labaak raamiiti,kur var izveidot beerna paukstas vai peedas nospiedumu vai naudu.

Ar pamperiem arī noderīgums var nesanākt, jo bērnam parasti der tikai noteiktais zīmols vai vairāki, uz citiem alerģija vai vienkārši neērti kaut kā sēž. Piemēram, vecākajam derēja tikai Huggies, vidējam Pampers, jaunākajam - vispār zviedru pamperi vislabāk der. Un dāvinot, to nu nekādīgi nevar paredzēt, ja nu vienīgi jautāt pa tiešo, kādus labāk.

> Anna Kociņa

Labdien!

Mums bērniņam kristībās dāvināja, aploksnītes ar naudiņu, pārsvarā tie bija 10 euro, klāt balti 3 hēlija baloni, aploksnītes bija skaisti izrotātas, personificētas, vismīļāk, ja paštaisītas.

Es savam krustbērniņam, neskaitot ķēdīti,pie dāvaniņas arī radoši izpaudos, izveidoju palielu aploksni, kurai klāt pielīmēju baltu mežģīni,kas nopērkama audumu veikalos, pielīmēju arī skaistu gaiši rozā bantīti,un pāris "briljantiņus", aploksnē iekšā ieliku vēstulīti ar savām sajūtām, un dienas situācijas aprakstu, izklāstu, kā un cik rūpīgi mēs gatavojamies svētkiem.., rakstīju ar domu, lai mazajai princesei izaugot būtu atmiņas no savas pirmās dzīves baltākās dienas. Savā aploksnē biju ielikusi arī naudiņu.

Kā arī, tas gan vairāk tādēļ, ka svinējām pēc Latviešu tradīcijām, biju uzšuvusi mazu rozā priekšautiņu, kur katrā kabatiņā bija sava lietina ar nozīmi, ko viesiem arī stādīju priekšā,piem., rupmaizīte  - spēkam, rožu lapiņas skaistumam, un citas lietiņa.

Nebūšu labākais ieteicējs uz veikalā pirktām dāvanām, jo esmu diezgan radoša un dāvanas taisu personīgas saviem cilvēciņiem, bet Tev ieteiktu, nopirkt kādu piemēram dāvanu karti bērnu veikalā vai piemēram-baltu knupi, vai 3 gabalus piesiet pie hēlija balona/baloniem, un pielikt klāt vēstulīti ar novēlējumiem, var ielikt kādu piecīti ar tekstu - nebaltām dienām, vai ... ? Atkarīgs no vecāku humora izjūtas, un protams arī no iecerētā dāvanas budžeta..

Novēlu jauku un smaida pilnu mazuļa pirmo dzīves baltāko dienu.

Lai izdodas atrast "īsto" dāvanu! Nokautrējies

Paldies, prieks par idejām, man pašai liekas tuvi cilvēki, kas cenšas ar izdomu, arī humoru, paši kko veido. Tā teikt jauka dāvana ar lielu pievienoto vērtību, :) Pati arī tādu saņemtu ar prieku. Nevainīgs

Man pašai parasti dažādi ar dāvanām, esmu arī ļoti centusies, tā lai klātesošajiem arī interesanti un dāvanas saņēmējam arī prieks. Protams, arī vienkārši nopērku veikalā, jo reizēm gadās, ka fiziski nav laika pašai vairāk piestrādāt. 

Jā, par dāvanu kartēm arī laba ideja, jo termiņš ir gadu vai pus gadu un vecāki var nopirkt kaut ko tad, kad vēlas, kad ir nepieciešams.  :) Balonus jau laikam vajag noteikti :)

1 - 10 no 34