FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Raudzības

Sveikas! Iesakiet lūdzu, ko varētu uzdāvināt ejot raugos pie 2 mēnešus mazas meitenītes?  :) 

Laika daudz sagatavoties nav. Kas Jums kā mammām liekas noderīgs un nepieciešams? 

Lielākiem bērniņiem jau vieglāk, kad jau spēlējas ar mantiņām un tā..  

Varbūt kkādu mantu, kur skan melodija kādu laiciņu? 

34 Atbildes

> Юля Баллод

Neiesaku davinat drebes, labak noperciet kadu dvieli ar kapuci, salvetes, pamperus (tas tiesam noderes :)) vai siltu paladzinu, jadavina tiesam noderigas lietas

Es tā arī domāju, ka jāuzdāvina, kas noderēs vai tagad vai kaut vai nedaudz vēlāk. Jo apģērbs jau parasti visiem ir, to sapirkuši paši vecāki un vecvecāki. Atdevuši tuvākie. Protams, ir jau cilvēki, kam tuvinieku nav tik daudz, pašiem ar naudiņām grūti, tad jau noder arī drēbes. 

Jo ļoti daudzi labi ja reizi paspēj uzvilt uzdāvināto komplektiņu, kad tas jau palicis par mazu. Sedziņas , tās jau var izmantot ilgākā laika posmā. :) 

Vienreiz bijām vairāk kā attāli ciemiņi tad tika dāvināts lācis ar melodiju un no kura spīdēja gaismiņa. Ja tuvāks radinieks tad varbūt zelta vao sudraba ķēdīte ar kuloniņu vai tikai ķēdīte. Vecāki noglabās līdz laikam kad varēs nēsāt.

Davanu karti kada no bernu veikala,siekalu lakatini ar vardinju,vai ar zimejumiem.

Sveiki. Iesaku kko šādu pamēģināt. Viegli taisāma

https://www.google.lv/search?q=pamperu+torte&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiWhOiV_aTOAhUELZoKHbZjDYIQ_AUICCgB&biw=1280&bih=670

> Frēzija

Sveiki. Iesaku kko šādu pamēģināt. Viegli taisāma

https://www.google.lv/search?q=pamperu+torte&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiWhOiV_aTOAhUELZoKHbZjDYIQ_AUICCgB&biw=1280&bih=670

Skaisti :)

Par dāvanu karti piekrītu  Kādā bēbīšu veikalā vai kaut kādai atpūtai,piemēram, kā mazuļu masāžai, fotosesijai un tamlīdzīgi. :)

www.paff.lv - dažādas personalizētas lietiņas mazulim (var pirkt gatavās, var pasūtīt ko īpašu). Būs lieliska, atmiņā paliekoša  dāvana, jo galvenokārt viss tikai vienā eksemplārā - tā ir arī garantija, ka neuzdāvināsiet to pašu, ko citi raudzību viesi Smejošs Piedāvājumā ir miega lupatiņas (palīdz bērniņam iemigt pašam), lacītes, sedziņas, grabulīši u.c. Visvairāk gribas ieteikt knupīša turētāju ar vārdu, kas ir ļoti skaista, individuāla, bet arī praktiska, ikdienā noderīga lieta, lai knupītis nekrīt zemē un nav netīrs atpakaļ mutē jāliek Aci miedzošs
http://www.paff.lv/knupisa-turetajs-ar-vardu.html

knupisa turetajs, manuprat butu noderiga lieta :) Drebites ipasi neieteiktu,jo ka jau mineja - berns atri izaug ( ja nu vienigi ir velme bonusa uzdavinat, bet ne ka pamatdavanu)

Vispār jau tagad aktīvi neiesaka lietot mānekļus, kā arī nekad nezini, vai piedzims tev knupja piekrītējs vai ne. Un nevar zināt, ja jaunie vecāki uztvers tādu dāvanu. Es apvainotos. Jebkurā gadījumā, dāvinot pudeles, knupjus, mānekļus, tu dod mājienu jaunajai mātei, ka viņa neprot elementāro, ko prot pat dzīvnieki - savu atvasi izbarot.

Es kā mamma nekad nebiju izjutusi,ka drēbītes ir par daudz,pirms mazais piedzima visi teica,ka nevajag daudz un,kad piedzima un pirkam tas drebes.

Man bērnins biezi vien atgrūda pieninu,pamperam kkas garam gaja,kad lielaks un pats eda un smerejas,rapoja pa zemi. 

Es vienmēr ciemiņiem teicu,lai davina ko grib,jo mes ka vecaki nopirksim ko vajag. Jo katram savs budzets ko var atlauties. Vēlak tas ir daudz svarigak,kad mazais saprot.

11 - 20 no 34