FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Raudzības

Sveikas! Iesakiet lūdzu, ko varētu uzdāvināt ejot raugos pie 2 mēnešus mazas meitenītes?  :) 

Laika daudz sagatavoties nav. Kas Jums kā mammām liekas noderīgs un nepieciešams? 

Lielākiem bērniņiem jau vieglāk, kad jau spēlējas ar mantiņām un tā..  

Varbūt kkādu mantu, kur skan melodija kādu laiciņu? 

34 Atbildes

Bet vislabaka davana ir nauda,varvjau tiesam interesanti vinu pasniegt.

Šādas specifiskas lietas kā knupju turētāji arī nevajag...tikpat labi bērns var būt no tiem,  kas knupi neņem un  tad nauda zemē nomesta. Piem. mani bērni knupi ignorēja, tātad pilnīgi bezjēdzīga dāvana.

Albums, kur tiek rakstīts par bērniņu, liktas bildes...: )

uzdāvini pamperus, tie tiešām ir noderīgi un nebūs tā dāvana, ko noliks malā, bet tiks pielietota tūlīt pat. Protams, nedāvini paku, bet atver un saliec tādā kā pamperu tortē! Pārbaudīta dāva vairākas reizes, jaunie vecāki vienmēr ļoti priecīgi!

Es drīzāk, par naudu apvainotos, jo tik daudz, lai reāli noderētu tāpat neuzdāvinās. Tas drīzāk nostāda jaunos vecākus neērtā situācijā, it kā norādot, ka viņiem pašiem naudas trūkst. Es esmu par nelielām, bet personiskām lietām, kas nebūs katram otrajam. Tādas lietas parasti saglabā, par piemiņu, atceroties arī dāvinātāju. Cilvēki jau ir visādi, drusciņ jāpazīst, lai ieteiktu labāko. Starpcitu, knupja turētājā var ērti stiprināt ari mantas un grabuļus, lai no ratiem ārā nekrīt. 

pie knupja turetaja var likt arī graužamriņķi kas noderēs kad mazajam nāks zobiņi. Tos starpcitu var arī tajā pašā paff.lv pasūtīt. Mēs pirms 2nedēļām pasūtijām savu knupja turētāju paff.lv un esam ļoti apmierināti.

Ja aicina uz raudzibam, tad jau tuvs cilveks. Shaubos, ka apvainotos par minetajam davanam. Jebkuru davanu pienemtu ka jau davanu. Kas tas par sviestu -"apvainotos" ;D Galvenais, kaa attieksies pret meitenitem -Raudzibas!!!

Davanai jamekle kas noderigs maminjai vai ari paliekosh atminja kas. Visi ieteiktie varianti ir labi.

Nu apvainoties jau ir grūti, nezinu, kas jāuzdāvina, lai tiešām baigi aizvainotu. 

Tur jau ir jābūt kkam tādam piemēram, ja vecāki kkad ir teikuši, ka  kkādu lietu vispār neatzīst, bet tieši tas tiek uzdāvināts, tad varbūt apvainojas, ka tuvs draugs tā rīkojies. 

Bet attālāks draugs varbūt vienk.nezin kkādu specifisku nepatiku pret kko un neko sliktu nav domājis, tad jau arī neapvainojas. :)

Nopirkta dāvana/ ;) Paldies

> Margueritte

Vispār jau tagad aktīvi neiesaka lietot mānekļus, kā arī nekad nezini, vai piedzims tev knupja piekrītējs vai ne. Un nevar zināt, ja jaunie vecāki uztvers tādu dāvanu. Es apvainotos. Jebkurā gadījumā, dāvinot pudeles, knupjus, mānekļus, tu dod mājienu jaunajai mātei, ka viņa neprot elementāro, ko prot pat dzīvnieki - savu atvasi izbarot.

Tad jau davinat nevar neko (ne uz raudzibam, ne dzimsanas diena utt.) , uzdavinasi drebites - domas, ka berna mamma nevar atlauties nopirkt drebites, uzdavinasi mantinu - domas to pasu, uzdavinas pamperus atkal to pasu nodomas...

Biju uz 2 menesu raudzibam, viens davinaja drebites, viens drebisu koplektus, viens mantinas, grabulus, pamperus... mammina bija prieciga - tas nekas, ka vinai jau viss tas bija, bet davinu to davanu ES un ta nav vinai, ta ir mazulim no manis. 

21 - 30 no 34