FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Raudzības

Sveikas! Iesakiet lūdzu, ko varētu uzdāvināt ejot raugos pie 2 mēnešus mazas meitenītes?  :) 

Laika daudz sagatavoties nav. Kas Jums kā mammām liekas noderīgs un nepieciešams? 

Lielākiem bērniņiem jau vieglāk, kad jau spēlējas ar mantiņām un tā..  

Varbūt kkādu mantu, kur skan melodija kādu laiciņu? 

34 Atbildes

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

knupisa turetajs, manuprat butu noderiga lieta :) Drebites ipasi neieteiktu,jo ka jau mineja - berns atri izaug ( ja nu vienigi ir velme bonusa uzdavinat, bet ne ka pamatdavanu)

ne visi lieto knupjus.

Man noderīgas likās (un ir) drēbītes, kas der uz gadu u.tml.  (jo jaundzimušo drēbītes valkājas visīsāko laiku un ir visvairāk sapirktas un sadāvinātas). Varu piedāvāt kleitiņu :
http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1303282&filter=users

Vēl sedziņas: bet noderīgākās atkal liekas tādas, kas lielākas, jo mazās ir visvairāk parasti sadāvinātas :) Man te skapī dažas ir:

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1357829&filter=users

Vēl vienmēr laipni gaidītas ir pamperpakas, ja vecāki praktiskāki :) Bet tad bieži noder uzjautāt tik lielai meitenītei jau - kādi ir iecienītākie pamperi, lai negadās, ka ir kāda alerģija no uzdāvinātajiem :)
Lai jaukas raudzības!

> limonady

> Margueritte

Vispār jau tagad aktīvi neiesaka lietot mānekļus, kā arī nekad nezini, vai piedzims tev knupja piekrītējs vai ne. Un nevar zināt, ja jaunie vecāki uztvers tādu dāvanu. Es apvainotos. Jebkurā gadījumā, dāvinot pudeles, knupjus, mānekļus, tu dod mājienu jaunajai mātei, ka viņa neprot elementāro, ko prot pat dzīvnieki - savu atvasi izbarot.

Tad jau davinat nevar neko (ne uz raudzibam, ne dzimsanas diena utt.) , uzdavinasi drebites - domas, ka berna mamma nevar atlauties nopirkt drebites, uzdavinasi mantinu - domas to pasu, uzdavinas pamperus atkal to pasu nodomas...

Biju uz 2 menesu raudzibam, viens davinaja drebites, viens drebisu koplektus, viens mantinas, grabulus, pamperus... mammina bija prieciga - tas nekas, ka vinai jau viss tas bija, bet davinu to davanu ES un ta nav vinai, ta ir mazulim no manis. 

Es arī domāju, ka aovainoties vai dusmoties jau nedusmojas neviens, parasti jau priecājas par dāvanām. Nesen arī braucu pie draudzenes, kur meitenei 10 mēneši jau. Pajautšju, kas vairāk noderētu, un mamma arī pateica, ko. Es nopirku to, ko teica, kas noderētu + vēl nelielu attīstošo mantiņu klāt, bija priecīga.  Dāvana ir dāvana. Vienk dažkārt gribas būt noderīgiem arī.... jo varbūt drēbīšu jau ļoti daudz sapirkts, sadāvināts, atdots, tad uzdāvini un varbūt labi ja vienu reizi uzspēj uzvilkt, bet varbūt noderētu kāds dvielītis vai vannas piederums, ko savukārt mamma skrien uz veikalu pirkt ,kaut arī varbūt pagrūti  ar naudu.  :) Izzīlēt jau neviens nevar , ko tad nu vajag.

Apvainoties var varbūt tad, ja atnes kādas nolietotas lietas. ;)  

mums raugulos uzdavinaja palielu siltu sedzinu un runajosu mantu...viss atkarigs ar kadam naudinam vari rekinaties,

http://minikid.lv/?l=1&c=999&pg=2&p=35407 ko sadu piemeram.mazajai paliks par pieminu.

31 - 34 no 34