Ķimeņu tēja

Vai kāda no Jums ir lietojusi melno ķimeņu tēju vai mārdadža tēju? 

Varbūt ir ko pasūtījusi no šīs mājas lapas?

www.jasmina.lv

 

Gribētos dzirdēt atsauksmes:)


10 Atbildes


Lietoju melno ķimeņu eļļu imunitātes stiprināšanai un cīņai ar ziemas kaitēm. Domāju, tējai efekts būs līdzīgs, tikai drusku maigāks un izstieptāks laikā, jo dažas vielas augsto temperatūru nepanes. Bet kontrindikācijas tās lietošanai varētu būt tādas pašas, ka eļļai, jo melnās ķimenes jau ir spēcīgs imunomodulators, ar kuru jābūt piesardzīgiem.

Par šo šaitu neko neteikšu, bet nu man pašai ir uzstādījums neko tādu Latvijā nepirkt, jo pārsvarā šeit ieved vai nu lētās kopijas, atškaidījumus vai ķīmiskos pakaļdarinājumus, vai liek nepamatoti augstu cenu, kura arī neatbrīvo no zemas kvalitātes preces iesmērēšanas riska. Visas eļļas, ieskaitot ķimeņu, iegādājos ārzemēs; ja vēlos dabūt labu melno, zaļo vai tml. tēju, mūsu veikalos pat neieskatos, jo nav jēgas.


paldies par viedokli:)

Internetā ķimenes izslavē ar cīņu pret liekajiem kg, interesanti kā tur ir:)

Ķimenes veicina laktaciju, biju dzērusi, kad mazo baroju, palīdzēja ļoti labi :)


Un kur iegādājaties melnās ķimenes?


Kāda laktācija? Melnām ķimenēm nav nekāda sakara ar parastajām ķimenēm, pavisam citi augi un iedarbība.

Par lieko svaru pirmā dzirdēšana, bet nu pieņemot, ka stiprina imunitāti, var pieņemt, ka cilvēkam uzlabojas arī metabolisms un vielapmaiņas procesi šūnās, kas arī veicina atbrīvošanos no liekiem taukiem. Bet labāka pret lieko svaru par kardio un spēka treniņiem un pareizo ēšanu nekā nav - kad tauki aiziet, tā vieta tukša stāvēt nevar, un ja tā netiek aizpildīta ar muskuļu masu (kura arī ļoti labi apēd taukus), tauki atgriežas. Bet nu piepalīdzēt tam visam ar bioloģiski aktīvajiem produktiem, protams, slikti nebūs.

Ķimenes es nepērku, bet eļļu pasūtam no Alžīrijas, vācu koppasūtījumus, tieši nesen vienu saņēmām.


Paldies:)

Un kādas izmaksas sūtīšanai?


100 ml - 7 eiro, 250 ml - 16,20 eiro (60 eiro litrā + aptiekas stikla tara). Ja vēlaties, no svaiga pasūtījuma palika pāri viena 250 ml pudelīte - tās īpašniece pazudusi.


padārgi:(

Paldies!


Kvalitatīva auksti spiesta bioeļļa nemēdz būt lēta, kā jebkurš cits attiecīgas kvalitātes kosmētiskais vai iekšķīgi lietojamais ingredients. Latvijā tikpat maksā kaut kāds 100 reizes atšķaidītais pakaļdarinājums, piemēram, turklāt stāv visos bio un ekoveikalos.


Paldies par padomu!

1 - 10 no 10