FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Meitenes,kas notiek!?

Sveikas,meitenes!

Kāpēc pēdējā laikā,meitenes ir pasākušas apjautāties vai prece pieejama un izlasot vēstuli pazūd uzreiz! 

Cienīsim viena otras laiku,rakstīšanas pēc to nevajadzētu darīt! Tas rada jucekli,ja pēc pāris dienām,kad prece jau rezervēta nāk ar apvainojumiem virsū,ka Jūs taču bijāt pirmās.

45 Atbildes

Par izmēriem runājot...ieliku pārdošanā MONKI mētelīti.Uz birkas norādīts XS izmērs,reāli vilku uz stabilu 38(M)izmēru.Man tas bija ļoti ērts un brīvs.

XS- S izm.meitenēm arī der,bet brīvāks.

Uzrādīšu XS,S,M,būs tas pats jautājums:kā var derēt visiem izmēriem?

Jautājums:kādu izmēru uzrādīt,lai nemaldinātu pircēju?Smaidīgs

Es rakstu norādītu izmēru sludinājuma nosaukuma  un tad atzīmēju vairākas izmērus..  bet ne visām lietām. 

Laikam pircējus maldina nepareizs burtu un ciparu salikums. Xs tas ir 34,  S tas ir 36, M tas ir 38, L  tas ir 40. Bet te nav tā. Man pircēji jautā -tas ir 32 izmers? Es atbildu-nē,  tas ir Xs 34 izmers

> Hortenzija

> euuva

> Andshe

Manuprāt ir pilnīgi normāli apjautāties vai prece ir pieejama un arī mērus, jo bieži gadās, ka pārdevēja ir norādījusi vairākus izmērus vai prece jau pārdota, bet nav izņemts sludinājums. Tāpat var saprast arī ka pircēja izvēlas no vairākiem piedāvājumiem labāko, tāpēc var pazust uzzinot, ka nevar saņemt sev ērtā veidā vai citam piedāvājumam var dabūt atlaidi. 

Nesaprotu tās, kas sarunā tikšanos uz kuru bez brīdinājuma neierodas (vienreiz piekritu tikties pie Origo, gaidīju ar ziemas mēteli lielā maisā, bet meitene tā arī neatnāca, uz zvaniem neatbild) vai tās, kas sola pārskaitīt naudu, pajautā konta numuru un tad vairs neatbild.

Lai nu kā, vismaz man pozitīvās pieredzes tomēr vairāk :)

Labots: 11.08.2016 13:32

Jā, par tiem entajiem mēriem,  sākot no 32 XS līdz pat 40 M. :D Nu galīgi vairs nav līdzīgi izmēri, tā ir pavisam cita miesas būve. :D Vienā skapī atradu glītu mētelīti, arī izmērs norādīts no 32xs līdz 38 M, prasu kādam izmēram tad atbilst, saka stabilam M derēs. Kādēļ tad jānorāda arūi mazs S izmērs? :D Ja es vienk pasūtītu pieņemot , ka derēs, tad, skaidrs, ka būtu krietni par lielu. 

Ja man ir konkrētas vēlmes prece, man atsūta vēstuli, ka esot, varot atsūtīt bildes. Es saku, labi gaidīšu bildes. Pieskrienu pie datora, veru vaļā, bet tur pilnīgi kkas cits, arī izmērs savād;aks, tad es varu reizēm arī neatbildēt. ;D Uz to brīdi tā arī ir labāk. :) 

Vairāk nepatīk, kad tiešām pasaka, es ņemšu un tad pēkšņi pazūd. Tā man viena 3 reizes pirka un visas reizes pazuda uz nenoteiktu laiku. :D

Forši ir,kad apavi ir uzrādīti-izmērs 38,39,40!

Man arī pie dažiem apavu pāriem ir pierakstīts 39;40izm.piemēram.bet tas ir tādēļ,ka ražotāja izmērs(rakstītais)ir 39;bet ,ņemot vērā iekšpēdas garumu,pimēram 26cm,derēs arī 40.izmēram...tādēļ vienmēr rakstu arī cik ir iekšpēda.

Man atkal fascinē pārdevēji, kas neko pārdot negrib. Uzrakstu par bērnu botiņām, vai var saņemt un kā. vēlos arī papildus bildi, jo nofotogrāfēts tā, ka nav pilnā izmērā redzamas. Klusums. pēc laika, ejo cauri atbilstošajam izmēram atkal pamanu. Aizrakstu vēlreiz. Tagad saņemu atbildi, ka ir pieejamas. Vēlreiz lūdzu bildi. Viss, atkal klusums. Vēstule izlasīta, meitene katru dienu online.

Un ,kad katrā otrajā sludinājumā tie pieminēts nelatviskais PUFAIKA vai KURTKA,drebuļi sāk kratīt...

Es ar abām rokām par sarakstu,kur iekļaut personas,kas piesakās un izliekas par beigtām,neierodas uz tikšanos u.tt

41 - 45 no 45