FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Fotokameras izvēle.

Sveiki. Gribu nopirkt fotokameru, lai varētu iet foto kursos. bet nav nekada sajega no kamerām pašlaik. varbūt kāds var ieteikt uz ko jāskatas pērkot kameru un kādas kameras būtu piemērotas kursiem, lai pēc kursu iziešanas nevajag pirkt citu /labāku/  kameru :D 

18 Atbildes

Kameru nevajag pirkt piemērotu kursiem, bet piemērotu Tev. Bet fototehnikas jomā ir tā - cik profesionāļu - tik viedokļu. Un kursi arī dažādi, iesācējiem, amatieriem un profesiolāļiem.

Es aizietu uz kursiem bez kameras un tur arī pakonsultētos.

Man pašai ir Canon 1200D itkā nav ne vainas. Tikai  objektīvu vajag normālu. Mans sigma 18-200mm galīgi nav labs.

Galvenais nepērc lietotu!

Esmu gaajusi fotokursos un 4 gadus maacījusies foto/video un atzīstu tikai Pentax, jo ar viņaam ir vieglaak straadaat, nav jaaiet caur menu lai kaut ko noregulētu un ir situaacijas, kad tam ir milzīga nozīme. Ērts body, var pievienot otru grifu. Pasniedzējs arī ir līdzīgaas domaas un straadaa tikai ar Pentax.

Tūlīt citi fotograafi bļaus par Canon, zinu, zinu. 

Nikon ,bildees kvalitaate uzreiz var redzeet. Canon bijis...bet nav tas

Protams, ka lietotu nepirkšu!

Interese uz ko jāskatās - uz pixeliem, zoom'iem? vai kkā tā?

Pašlaik redzu, ka Canon un Pentax esot labi.

Tagad man ir Olympus ar 14 megapixels.

Man canon ir 16mpx bet tam man šķiet nav pavisam lielas noziimes. It kā  saka,ka Canon ir labākie utt. Un pati arī pirku tikai dēļ ieteikumiem, bet pēc bildēm teiktu,ka patīk  labak Nikon vai pentax

Labots 12.08.2016 21:01

un kā ar objektīvu maiņu ? ko tas dod?

Nu re, katrs slavē savējo... tas ir labi, jo atrasts tas, ko vajag.

Ne pikseļi ne zoomi nav izšķirošie, uz to varbūt skatās ziepīša pircējs. Vispār jau neesi minējusi ka gribi spoguļkameru. Tagad ir daudz pusprofesionālo kameru ar maināmiem objektīviem, bet man gan par to pašai saprašana maza. Un, cik esmu dzirdējusi, tad izvēlas par labu tieši šīs hibrīdkameras, jo ir parocīgākas lietošanā.

Palasi internetā, ir ļoti daudz par fotoaparātu iegādi un salīdzinoša informācija.

1 - 10 no 18