FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Preču pārdošana

Sveikas! Kā jums veicas ar savu skapju pārdošanu? 

Vai gaidiet līdz kāds kko nopērk, vai tomēr izceļat sludinājumus vai rakstat forumos to, ko pārdodad? 

Interesē kā te viss notiek, jo pati tik nesen te nolēmu šo to pārdot. Patasti biju pircējs :)

7 Atbildes

Sveika!

Personīgi es nereklamējos un neredzu vajadzību, jo pircēju man ir daudz. :)

Šeit ielieku sludinājumus un viss. Andelē gan sludinājumus paceļu reizi nedēļā. :)

Pirktspēja šeit stipri atšķiras no andelemandele. Šeit ta ir bēdīgāka. Pati labak iepērkos andelē, jo visi sludinājumi lieliski pārredzami un visticamak arī tirgotos tur, BET mana skatījuma sludinajumu maksa ir parak liela. 

Lai atverskapī, mani ka pardeveju, pamanītu bez reklamēšanas neiztikt.. Pati cenšos piedavat savas drebes forumos, kuros tiek kaut kas meklets. 

Diemžēl šeit ta tirgošanas ir švaka..

Šeit  ir vieglāk pārdot , liels + par sludinajumiem nakas nav jāmaksā, kaut ko izcelt un pirkt papildus opcijas neredzu jegas, pircejs kas tiesam velas konkretu preci to seit atradis

Kas attiecas uz andeli, tur izdevigi tikai iepirkties,  pardod tikai pirmajas dienas kad ievieto sludinajumu, sludinajuma maksa parspileti liela un daudz nepilnibas majaslapa

Nav tā, ka raksta nemitīgi un katru dienu, bet ik pa laikam kaut ko nopērk, dažreiz izceļu kādu sludinājumu.

Es speciāli nereklamējos, jo arī neredzu tam jēgu. Pati īpaši neskatos skapja reklāmās un izceltajos sludinājumos, citreiz pat kaitinoši, ka n- to reizi lasi vienu un to pašu. Kādreiz forumā sadaļā "pērku"  atsaucos uz sludinājumu ja kāds meklē , ko konkrētu un man ir ko piedāvāt.

Andelē esmu tikai šo to pirkusi, nepatīk, ka jāmaksā par sludinājumiem. Te tomēr labāk, ieliec un  turi, cik ilgi gribi. Tirgošanās šeit- nu kā kuru brīdi, ir tukšāki periodi, ir kad vairāk ko nopērk. Kopumā, tomēr, vairāk šeit nopērku, nekā pārdodu.

reti izceļu, bet ar izcelšanu ātri var atrast pircēju :)

Nelieku maksas forumos, neinformēju. Katrai precei savs pircējs- agrāk vai vēlāk. Ja prece vērtīga, reti, bet var uzlikt ,,pacelšanu'' lai citi redz biežāk, bet parastām blūzēm, apaviem to nedaru. 

1 - 7 no 7