Aliexpress.com

Vēršos pie jums ar jautājumu-cik ilgā laikā atnāk prece un vai vispār atnāk? Kāda kvalitāte?

11 Atbildes

Man ir nācis no 2 nedēļām līdz pat 3 mēnešiem, tādēļ īsti tur neko nesūtu vairs, dodu priekšroku ātruma ziņā ebay.co.uk preces apmēram tādas pašas

Par kvalitāti laikam īsti neesmu sūdzējusies, bet tas jau atkarīgsno kāda seller pērk, jāskatās uz seller atsauksmēm un tāpat arīpreces cenu

man nāca min. 7 dienas max. 2 mēneši, to ko sūtīju es tikai laba kvalitāte, jālasa apraksts un atsauksmes 

Esmu sūtijusi tikai sīkumus,matu gumijas,stīpiņas,uzlīmes nagiem,uzlīmes uz sienas,balonus bērniem un tt. Drēbes nesūtīju un nesūtīšu. Lasiju atsauksmes arī. Piegāde ilgāk par vienu mēnesi nav bijusi.

katrai precei r uzrakstits cik ilgi var iet, biežak 32-48 dienas. var ari divaas nedelas laika atnakt, es pasutu sikumus (auskari, nagu lakas) vienmer atnak pa 2 nedelam 

Esmu sūtījusi, iet diezgan pailgi.. nu un kvalitāte 50/50 ja no apgērbiem skatīties.

Aliexpress vietā arī sūtu tagad no ebay.co.uk

Kvalitāte dažāda, tur tūkstošiem dažādu pārdevēju un preču!

piegāde 1 nedēļa līdz mēnesis, kvalitāte ļoti laba, bet pirms kaut ko pasūtu, izpētu visus konkrētās lietas sellerus, tā teikt-veicu rūpīgu atlasi un salīdzināšanu. Nu jau ir savi īpašie feivorīti, kas gan labas kvalitāte mantas pārdod, gan ātri sūta.

Esmu tur pasūtījusi preces sākot no matu sprādzes līdz mētelīšiem un zābakiem. Ātrākais atnāca desmit dienās, vēlākais 2 mēneši. Ir preces, kurām jāveic īpašas pārbaudes, kuras arī viss ilgāk kavējās, piemēram, kā pieliekamie mati. Par dažu preču kvalitāti esmu sajūsmā, super, bet dažas vienkārši mistkastē metamas, tā vairāk ir bižutērija, ar drēbēm praktiski vienmēr veicas. Pirms pasūtu apskatos pircēju ievietotās fotogrāfijas un atsauksmes, ja nav, tad arī neuzdrīkstos pirkt. Kā arī jautāju pārdevējiem papildus bildes. 

Par paku iepakošanu nekad neesmu sūdzējusies, vienmēr skaisti tiek iepakots. :)

Ir jalasa atsauksmes,jaskatas pirceju fotografijas.Ja to nav,tad pajauta pardevejam papildus bildes.ari par meriem apjautajies pardevejam.1x ir bijis tikai ta,kad atsuta drebi,kura krietni par mazu,bet tad atveru disputu un dabuju naudu atpakal.bizuterija laba.berniem drebes ari labas.sutu no nova.Loti smukas drebes un diezgan kvalitativas.daudz ko sutu.lasu ari itao atsauksmes.

Aliexpresā un ebayā, starp citu, var iegūt arī 3% atlaidi visiem pirkumiem. Ja aktuāli, tad uzraksti man. Nekādas iemaksas nav jāveic, lai tiktu pie atlaides. ;)

1 - 10 no 11