FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kafija vai tēja

Smejošs

Padalieties ar saviem ikrīta brokastu dzērieniem. Esiet kafijas vai tēju dzērājās Smaidīgs?

Man iecienīta ir tēja - parasti piparmētru!

24 Atbildes

Melnā tēja :)

Labots 28.10.2013 13:21

> Visam - 50%

Smiltsēršķu sula tiešām ir laba. Dzeru to parasti kūres veidā - pāris nedēļas katru rītu - uzmundrinoša un atspirdzinoša Aci miedzošs

Dodu priekšroku tējai, mūsu pašu augu tējām - vīgriezēm, piparmētrām, salvijai, kumelītēm

Sākumā karsts ūdens ar citronu un medu. Pēc tam - kafija ar pienu, parasti vienīgā pa visu dienu. Ja ir iespēja, tad latte - tas ir vēl labāk.

Balta kafija no rītiem, zaļā tēja pa dienu ;)

> M.S.

Man arī topā zāļu tējas, kuras ievācu jau vasarā. Protams ingvers+citrons+medus sablendēti, burciņās var stāvēt nedēļu ledusskapī, pievienoti tējai vai ūdenim,kad smiltsērkšķu sulai nav atlaides :)

Noteikti kafija, pie tam maltā jeb kūdrveidīgā :)) man ir atkarība, jo rīts ir drausmīgs bez tās, ja neesmu iedzērusi vismaz no rīta,tad pēcpusdienā sāk sāpēt galva :(

Kafija. Dienu un nakti.

kafija ar pienu :)

Ari patik kafija ar pienu,bet biezak no rita dzeru melnu teju :) 

Konkrēti no rīta kafija ar pienu (var arī saldo krējumu, bet labāk tomēr garšo ar pienu). Tā nav gluži atkarība vai strikta nepieciešamība, drīzāk patīkama rutīna. Pārējo dienas daļu dzeru daudz, daudz tējas. :)

11 - 20 no 24