Kylie lūpu krāsas

Sveikas !

Vēlos jautāt - kādas atsauksmes par Kylie matējošām lūpu krāsām? Nav savelkoša vai tamlīdzīga sajūta? Kāda noturība?

Paldies ! :)

0 0

17.08.2016 16:59

Sveika, lūpu krāsa ļoti laba un nav savelkošas sajūtas. Noturība riktīgi laba- pati pārbaudīju visādi un biju pat šokēta, ka tik laba. :)

0 0

17.08.2016 17:53

Es gribēju kaut kad pasūtīt, taču viņi nepiedāvā sūtīt uz Latviju. Kas likās dīvaini, jo uz lietuvu gan sūtīja

0 0

17.08.2016 18:10

> Rebellious

Es gribēju kaut kad pasūtīt, taču viņi nepiedāvā sūtīt uz Latviju. Kas likās dīvaini, jo uz lietuvu gan sūtīja

No kurienes?

0 0

17.08.2016 19:17

Esmu dzirdējusi atsauksmes, ka daudziem no viņām lūpas žūst ārā, ka esot ļoti sausas, bet neklausies manī un pamēģini, pati arī gribētu izmēģināt. Bet es parasti, ja ko vēlos pirktskatos youtube video atsauksmes, ieteiktu Tev arī :)

0 0

17.08.2016 19:27

neesmu mēģinājusi konkreeti kylie matt lipsticks, bet varu teikt, ka jebkuraa gadiijumaa, ja luupam ir tieksme izžuut, buut sausaam, tad pilnigi visas mateetaas luupu kraasas to izcels - man ļoti patiik gan NYX, gan h&m, gan Milani  matt liquid lipsticks, tagad pasutiju no aarzemeem veel colourpop matewtaas luupu kraasas. 

0 0

17.08.2016 19:30

mateetaas luupu kraasas jau kaa taadas ir loti noturiigas, bet vienigi luupaam jaabut gludaam, noskrubeetam, mitrinaataam un tad izskatiisies labi, bet kaa jau teicu, ja ir kaut kadi defektiņi, tad pilniibaa visas mateetaas tos defektus veel vairaak pasviitros un sausinaas

0 0

> sirena

mateetaas luupu kraasas jau kaa taadas ir loti noturiigas, bet vienigi luupaam jaabut gludaam, noskrubeetam, mitrinaataam un tad izskatiisies labi, bet kaa jau teicu, ja ir kaut kadi defektiņi, tad pilniibaa visas mateetaas tos defektus veel vairaak pasviitros un sausinaas

Varbut tas ka kurai firmai,bet citam,ja ir mitrinatas lupas (lupu balzams apaksa) tad vina nesamattejas isti un noturiba nev ta labaka vairs tad.

Pasai patik lime crime,jo viniem dazadaki toni. Bet katrai krasai struktura atskiras. KJ neesmu gan vel pameiginajusi ;)

0 0

18.08.2016 17:15

Paldies meitenes! :)

Gaidīšu vēl atsauksmes.

0 0

18.08.2016 17:29

Feiki, kas ir no Ali ir ļoti gumijaini, sausi, savelkoši, bet toņi ir super. Pasūtīju, jo gribējās salīdzināt ar oriģinālu. Oriģināls ir ļoti patīkama aromāta, vispār nekādu sūdzību, ļoti patīk. Bet colorpop ir tas pats kylie, tikai viņa viņu formulu paņēma zem sava nosaukuma :)
bet vispār, var arī nopirkt to pašu NYX par 8 eur, nevis tērēt 40 tikai tāpēc , ka kardašjanas rullē pār pasauli :D

0 0

27.08.2016 21:43

Up.

0 0

1 - 10 no 10