Krāpniecība vai jāpagaida?

Labdien!

Man gadījusies dīvaina situācija ar lietotāju ar niku kotik90. Vienojāmies, ka pērku smaržas un pārskaitīju naudu uz personas kontu. Vakar persona solīja, ka izsūtīs smaržas. Šodien skatos, ir dzēsts profils. Man izskatās, ka tā ir naudas izkrāpšana. Droši vajag vēl mazliet nogaidīt, bet aizdomīgi, kāpēc jādzēš pēkšņi profils. 

11 Atbildes

Labots 18.08.2016 15:55

Uzgaidi nedēļu. Ja pēc pāris dienām paciņa nav nosūtīta, nosūti 1 centu ar maksājuma mērķi, ka dosies uz policiju, ja nesaņemsi smaržas vai naudu.

o, labs padoms! :)

bet, laikam, nebūs labi, jo google ierakstīju personas vārdu un še Tev - daudz sūdzību par krāpniecību.

Es domāju, ka krāpniecība! Kāpēc tad būtu jādzēš profils? 

Jā, jau skaidrs, jo ierakstot google, apkrāpto ir vairāk kā desmit...pirmo reizi saskaros ar šādu situāciju atverskapi. 

Krāpniece ,zagle Sintija Dukaļska ar saviem sabiedrotajiem, izkrāpj naudu caur vairākiem bankas kontiem kuri jau ir iepriekš minēti un par to var lasīt  arī Andelemandele portālā! Jūs esat apzagta un naudu atpakaļ nedabūsiet! Par viņu ir ierosināta krimināllieta. Jūsu pienesums Policijā tikai bagātinās viņas "slavu" . Kamēr viņu "neietupinās" tikmēr laikam nerimsies! Ikdienas zagšana ir viņas vienīgā iztika! Zog uz nebēdu! Draugi! Esiet modri pret visadiem jauniem ,nedrošiem profiliem!!!

ja,protams labka pirms sadarbojies ar cilveku,apskatit sudzibas.lv

Cik zinu, attapīgākie saprata ka konta nr Katrina Zanete Kuida ir zagļu konts un naudu neaizsūtīja. Žēl ka Jūs iekritāt. Ejiet uz policiju un rakstiet iesniegumu! Savāciet pēc iespējas vairāk cietušos no šīs zagles puses un rakstiet iesniegumu! Ja Policija izrādās pārāk kūtra, tad aiziet tālāk uz Prokuratūru!!!

Šī zagle šeit Atverskapi, Ss.lv, Andelemandele ir zem vairakiem profiliem! Esiet piesardzīgi!

Jā, piekrītu Esterei, ir jāpārbauda pirms sūti.. jo savu naudu atpakaļ nedabūsiet, ja iet runa par šo pašu personu. Te ir jārisina lietas ne caur policiju, bet jāvaktē un jāmeklē rokās. 

1 - 10 no 11