Pārdevējas, kas pārdod netīrus apģērbus, ar defektiem, brāķiem

Sveikas!

Nezinu vai šāda tēma šeit jau ir, bet es neredzēju. Tādad pāris dienas atpakaļ saskāros ar tādu situāciju. Sarunāju nopirkt jaku (virsjaku), pajautāju vai nav defektu utt. Apgalvoja, ka viss kārtībā. Saņemu jaku, uzvelku un pirmais, ko ieraugu priekšpuse pelēcīga nobružāta, padusē un roka iekšpusē liels pleķis. Ko es daru? Uzreiz rakstu pārdevējai, ka par šādu preci mēs nevienojāmies, netiku informēta par defektiem, līdz ar to vēlos atgriezt naudu un nosūtīšu atpakaļ preci. Pardevēja uzreiz atbild, ka jaku uzmērījusi tikai viena meitene, jaka ir vienreiz mazgāta utt. Neliku sliktu atauksmi, jo domāju normāli cilvēcīgi sarunāt, ka veiksim apmaiņu (nauda pret jaku), taču nekā jau divas dienas mani ignorē, nāk profilā, bet neko neatbild. Pirmo reizi saskaros ar tādu cūcīgu attieksmi.

Domāju atrisināt mierīgā ceļā, bet meitene izrādās krāpniece. Biju uzticējusies 14 pozitīvām atsauksmēm un uzķēros.

Tāpēc meitenes neiesaku sadarboties ar pārdevēju: topolina.

Kauns meitenei, pilni viņas dati - Zita Leimane LV55HABA0551000743599.

Neuzķerieties,jo pilnīgi iepējams, ka nopirksiet netīru/brāķētu preci un pārdevēja izliksies neko nezinam un Jūs ignorēs. Lai tauta zin savas varones.

Meitenes, dalieties ar informāciju, par pārdevējām, kas pārdod brāķētas preces.

20 Atbildes

Viņas profils - http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=56402.

Mīļš paldies par info.

Tas ir drausmigi ,ka tirgo netiru un ar traipiem. Meitenes , cienisim viena otru. 

Es saprotu, ir situācijas, kad var kaut ko nepamanīt utt., bet ja klaji izrāda necieņu, ignorē un vēl atrunājas, ka viss bija kārtībā, tad tas vairs nav pieņemami. Nogaidīju dažas dienas, vēl joprojām ignorē, nolēmu rīkoties - gan paziņojot pārējām meitenēm, gan ieliekot negatīvu atsauksmi.

Tā tak riktīga humpaltante - ne viņa riktīgi zin ko pārdod, neko 460 sludinājumi visu izsaka! Galvenais sabāzt visu iespējamo kā tirgū - a ja nu pārdosies, vienalga kādā stāvoklī tā manta...

Tā tak riktīga humpaltante - ne viņa riktīgi zin ko pārdod, neko 460 sludinājumi visu izsaka! Galvenais sabāzt visu iespējamo kā tirgū - a ja nu pārdosies, vienalga kādā stāvoklī tā manta...

pēc profilā ieliktām precēm  uzreiz var saprast ka mazlietotu apģērbu veikala klāsts :)

Meitenes, pērkot bez iepriekšējās laikošanas vienmēr ir risks, izņemot, ja uzticama pārdevēja, ar kuru jau sadarbojaties un viss ir labi. 

Arī es esmu pirkusi bez iepriekšējās laikošanas, jo pārdevējs atrodas citā pilsētā, un lielākoties nav pozitīva pieredze. nopirku kleitu, par kuru pārdevēja teicās, ka bez defektiem. Preci saņemot, uzvelkot, redzu, ka sānu viles pairušas (jo cilvēks ar izmēru L mēģinājis valkāt S izmēra kleitu). Uzrakstīju vēstuli pārdevējai, bet - Kā Jūs domājat? Klusums vēl šobaltudien!

tāpat, cita apgalvo, ka 100% oriģinālās smaržas, atsūta repliku! Uz jautājumu, kas tas - klusums! Kaut kā neomulīgi. 

Par netīru drēbi (KAD IEPRIEKŠ APGALVO, KA VISS IDEĀLI) iedomājos, cik nepatīkama sajūta, saņemot..

+ paldies meitenēm, kas sniedz šeit informāciju par šādām negodprātīgām pārdevējām!

Labots 23.08.2016 10:48

Es arī biju favorītos ielikusi pie viņas vienu jaku, tagad zināšu, ka labāk nevajag. :)  Lai gan, kopš man atsūtīja jauna mēteļa vietā lietotu plus pilnīgi citu izmēru, esmu apņēmusies pirkt tikai klātienē. :)  

Man arī nesen viena sieviete atsūtīja linku ar bildēm ar mētelīšiem, trenčiem, utt. Smieklīgākais bija tas, ka tur bija entās virsjakas, piem 10 gb sarkanā, vēl vairāk melnā krāsā, īsāki garāki, plānāki , biezāki. :D Nu radās iespaids, ka strādā lietoto apģērbu veikalā un sūta veikala klāstu. :D :D  Tad droši vien uzliek kkādu uzcenojumu un nopērk it kā sev par mazāku cenu. savādāk  tur jābūt , nezinu cik istabām, lai to visu mājās turētu. :D 

1 - 10 no 20