FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pastaigu biedrs :)

Sveikas! Vai šeit ir kāda no Teikas? Meklēju pastaigu biedreni :) Tā nu ir sanācis, ka visi draugi/draudzenes dzīvo citos rajonos, katram sava ģimene, savas rūpes un speciāli jāieplāno īpaša diena, kad satikties. Bet ļoti gribas kā agrākos laikos, piezvanīt- Ejam ārā?/Ejam! :) Vienkārši kādreiz, kad ir brīvs laiks, pastaigāties, papļāpāt..Vēl jaukāk, ja ar laiku izveidojas īsta draudzība. Tātad, ja esi līdzīgi domājoša un vecumā vēlams no 28 līdz... gaidīšu ziņu :)

6 Atbildes

Diemžēl mūsdienās cilvēki vairs neiepazīstas un neiet ārā, viņi sēž FB un savos telefonos Smejošs

Tieši tā :D Bet es ceru, ka tomēr atradīsies kāds :)) Pati gadu atpakaļ izdzēsos no FB :)

> JBee

Tieši tā :D Bet es ceru, ka tomēr atradīsies kāds :)) Pati gadu atpakaļ izdzēsos no FB :)

Man nebūtu nekas pret, bet es nēesmu no tās puses. :D  Bet jā, traki, savus "draugus" arvien retāk var satikt, visi šausmīgi aizņemti. 

Es no Juglas,bet nu diemzel neatbilstu noteikto gadu skalà :D

> kristaa

Es no Juglas,bet nu diemzel neatbilstu noteikto gadu skalà :D

:))) Cik tad ir?

Gandrīz jau uzrakstīju, viss atbilda, bet tad tiku līdz kritērijam - 28 gadiem, nu neko, pati vainīga, ka 3 gadus vēlāk piedzimu :D

1 - 6 no 6