FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Paziņojums no AS DELFI Valdes priekšsēdētāja Konstantīna Kuzikova

Man ir liels prieks paziņot, ka, sākot ar 2016. gada 1. Septembri, portāls atverskapi.lv ir kļuvis par Latvijas lielākā interneta ziņu medija Delfi.lv sastāvdaļu. Portālam atverksapi.lv ir liels potenciāls, tāpēc tuvākajā laikā plānojam veikt investīcijas tā attīstībā.   

Iepazīstinu ar mūsu galvenajām prioritātēm līdz šī gada beigām:

- portāla servera darbības stabilitāte;

- mobilās versijas izveide;

- dizaina un lietojamības uzlabošana;

- pirkumu drošības līmeņa paaugstināšana;

- portāla lietotāju skaita palielināšana.

Sakarā ar portāla migrāciju uz mūsu serveriem, notika arī nelielas tehniskas izmaiņas, no kurām vispamanāmākais ir reklāmas vietu skaita pieaugums. Lai uzlabotu portāla lietojamību, mēs vairs nerādīsim pop-up, jeb uzlēcošās reklāmas, kas traucēja apskatīt lapas saturu, tāpēc turpmāk portālā būs tikai statiskas reklāmas vietas. Gribu atgādināt, ka reklāma ir svarīgs ienākumu avots, pateicoties kuram, mēs varam turpināt mūsu lietotājiem piedāvāt sludinājumu izvietošanu bez maksas.

Tuvākajā laikā mēs veiksim arī pārējos, iepriekš uzskaitītos, uzlabojumus portālā, par kuriem ziņosim foruma sadaļā - Izmaiņas portālā atverskapi.lv.

23 Atbildes

...vai ir plānots mainīt skapja izskatu vai krāsu? Jo reiz viss bja jauki zaļš, bet šis jēlas zivs tonis mani personīgi kretinē jau kopš ieviešnas mirkļa.

> Ranma

...vai ir plānots mainīt skapja izskatu vai krāsu? Jo reiz viss bja jauki zaļš, bet šis jēlas zivs tonis mani personīgi kretinē jau kopš ieviešnas mirkļa.

++++

> Ranma

+++++++++++++++

21 - 23 no 23