FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

atverskapi

sveikas,veel kaadai atverskapi tagad veras caur delfiem?vai tikai man ?Nokautrējies

22 Atbildes

> zaiza

> Ronja

Savulaik tāpat pārdevās Calis.lv delfiem- kopš tā laika kļuvis pavisam nebaudāms. Ceru, ka atverskapi.lv neies tajās pašās pēdās...

mja...tad jau tas pats variants- atveera,uzaudzeeja un nopaardeva nokaushanai ::::::::::::::D

Pārdošana nav sliktākais, lai tik pircējs (delfi) nenolaiž uz grunti labas lietas- pieredze šajā ziņā jau ir... Un - te jau tā bija besīgas reklāmas, pieņemu, ka to skaits ar pieaugs

iepriekšējais variants bija tomēr labāks:-)

redz kur ir informācija par to, kas notiek ar atverskapi.lv:
http://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=38082

> zanjabella

redz kur ir informācija par to, kas notiek ar atverskapi.lv:
http://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=38082

mja,cerams,ka ies uz labo pusi,pagaidaam liekas,ka tieshi otraadi..paniikums te valda

Tieši pateicoties reklamam sludinajumi šeit ir par brīvu!

slikti, viss leni, kautkas nav pardomats, jeb domats bija labi bet izdevies suuuudigi

es jau saprotu ka par brivu ir tikai siers pelu slazda...... un ari te  sludinajumi par brivu  un ari neertibas......patiesiba nav ko niiiidet.....ta ka ja nepatik ejat uz andelimaNDELI TUR VISS PA SMUKO UN ARI CENAS SMUKAS PAR SLUDIKIEM, TA KA NAV KO NIIIDET IZVELE IR

> Ronja

> zaiza

> Ronja

Savulaik tāpat pārdevās Calis.lv delfiem- kopš tā laika kļuvis pavisam nebaudāms. Ceru, ka atverskapi.lv neies tajās pašās pēdās...

mja...tad jau tas pats variants- atveera,uzaudzeeja un nopaardeva nokaushanai ::::::::::::::D

Pārdošana nav sliktākais, lai tik pircējs (delfi) nenolaiž uz grunti labas lietas- pieredze šajā ziņā jau ir... Un - te jau tā bija besīgas reklāmas, pieņemu, ka to skaits ar pieaugs

Kā jūs domājiet, no kā portālam pelnīt, ja pamatā sludinājumu izvietošana ir bez maksas? Protams, pelna no reklāmām.

Vai aizies uz grunti - man šķiet, ka jau iet, jo apmeklētība gana švaka. Pēc savas statistikas varu teikt, ka te ko pārdot ir mazāk iespēju kā fbook.

PROTAMS, TAPEC KA TE NAK TIKAI DAMITES MAINITIES UN STRIDETIES SAVA STARPA, NAK FORUMA ,SEZ SKATOS BRIZAM VISU DIENU, VIENAS UN TAS PASAS UN APMETA VISUS UN VIENA OTRU AR PARMETUMIEM, TE PAT VAR VARDUS NOSAUKT KURAS TAS IR, UN PERK TE MAZ JO NAK KA JAU TEICU MAINITIES VAI ARI PAT NO 5 EIRO PRASA ATLAST SUTISANAS MAKSU, JA NU VIENIGI KADS BERNINIEM PERK, MAN IR TE BIJUSAS IELIKTAS DREBES PA 7 LIDZ 10 EIRO, NU ATSAUCIBA NEKADA, IELIEKU TAS PASAS DREBES SS.LV PA 30 LIDZ 35 EIRO UN MAN PERK, SMIEKLIGI BET TA IR, TAPEC LIEKAS KA TE TADI NOIPIETNI PIRCEJI NEMAZ NAV, TIKAI MEITENELI KAM VISS PIE KAJAS, AI KAUTKO PAMAINIT KAUTKUR KAUTKO IESMIET U.T.T. ARI TADI TE NETRUKST KAS SEZ VILTUS PROFILOS KAUTKUR LAUKOS UN KURINA NAIDU SEZOIOT FORUMOS, LIEN IEKSA VISAS TEMAS UN MULD , PASLEPUSIES AIZ DATORA UN MESLU CUPAM,  NU TA IR

KADS BUS DUSMIGS UN LAI , PATIESIBA FORUMA TEMAS KAS NEATTIECAS UZ TIRGOSANOS VAJADZETU AIZLIEGT, A CITADI SAUSMAS PARNEM KAD IZLASI TEMU KUR RAKSTITS. OI MEITENES ESMU STAVOKLI KO LAI DARA, OI CIK MAKSA ABORTS UN VAI TAS SAP. NU TRAKI, VAI TADAS LIETAS JASABLAUJ PASAULEI.? KAM TU INTERESE AR TO VISU? KAPEC TU NEPAPRASIJI PADOMU FORUMAM PIRMS PARGULEJI? U. T. T. SMIEKLIGI

11 - 20 no 22