CSDD eksāmena figūras

Gribēju jautāt tām meitenēm, kuras kārtoja CSDD eksāmenu ar Audi mašīnu. Kāda ir atšķirība Audi mašīnām tieši braucot figūras, kur jāskatās Audi mašīnai pirmais figūras stabiņš?

0 0

08.09.2016 21:10

Man par visu aizgāja 500€ (noliku 3 mēnešu laikā), bet mani jau pirmajās braukšanās slavēja par dinamiku. Ja ap 18 gadiem nebūtu jau dažas reizes braukusi, nezinu, vai tik ātri sanāktu.

Kā mums autoskolā vairākkārt atkārtoja, labāk iekrāt papildus dažus simtus, jo ievilkt tiesību nokārtošanu naudas dēļ ir gan dārgi, gan stulbi.

Pie instruktora braucu ar Golfu, eksāmenā bija Audi. Kaut kā nesanāca ar pirmo iebraukt paralēlajā. Laikam kļūda bija, ka Golfiņam nemaz stabiņus īsti neskatījos (garāžu man instruktors vsp pēc 1 stabiņa mācīja nevis kā mācību video), bet uz čuju braucu un Audi izmērs nedaudz savādāks, bet apdomājos un noliku. Tas arī bija vienīgais aizrādījums eksāmenā.

Tagad gan ikdienā parkojos bez problēmām :)

0 0

10.09.2016 10:54

Varbūt ir kāds video ar audi, kā jābrauc kabatā un garāžā?

0 0

09.01.2019 20:41

Šajā rakstā ir parādīts kā stāvvieta paralēli braukšanas virzienam jāizpilda ar AUDI vai BMW - https://burnickis.lv/csdd-eksamena-masinas-auto/

1 0

21 - 23 no 23